Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy harmadik esély? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmadik esély? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
A barátommal mist szakítottunk másodjára mind a kétszer ugyanaz a nő miatt és most is vele van de nekem hiányzik rettentően mertén szerettem őt és még most is szeretem azt mondja maradjunk barátok de közbe a kis barátnőjével is jóba vagyok szerintetek egy harmadik esély ennek a kapcsolatnak?
2012. ápr. 25. 05:53
 1/8 -=Koldus=- ***** válasza:
Ha ennyire hülye vagy, akkor legyen 3. esély is (meg 4., 5. stb stb)
2012. ápr. 25. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösz.. de akkor mégis mit csináljak ha szeretem és hiányzik?
2012. ápr. 25. 05:56
 3/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk felejtsd el. Szakítsd meg vele a kapcsolatot, mondd meg neki, hogy te túl akarsz jutni rajta, és ezért nem akarsz vele beszélni, talán soha többé.

Legyél a barátaiddal és legyen életed. Így majd találsz olyat, aki nem csak szamárnak használ, ha esetleg a ló elfutna. De ha neked ez az állapot megfelel, mert te szereted őt, és nem baj ha szarba se vesz és folyamatosan megaláz, akkor nyugodtan alázkodj csak tovább. Nekem nem fáj.

2012. ápr. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 omba ***** válasza:

Azt nem tudjuk, mit csinálj, azt tudjuk, mit ne.

Mármint, hogy türelmesen vársz, hátha kapsz egy 2-es sorszámot?

2012. ápr. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Tudom,hogy nem könnyű mivel szereted,de felejts el.

Találsz te majd olyat aki megbecsül,és többre néz,mint ez a sz*rházi.

Fel a fejjel,és légy bátor!! :)

2012. ápr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de ugyan oda járunk taekwon-do edzésre igy nem fogom tudni teljes elfelejteni őt és egyikünk sem akarja otthagyni ezt a sportot mert mind ketten eredményesek vagyunk benne
2012. ápr. 26. 07:16
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor házasodjatok össze 3-asban!! Hehe:)Viccen kívúl tépd meg a roh@dt rib@ncot:)
2012. máj. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Facebookról tiltott mert kiirta ha meglátom a qváját meg verem várom hpénteken jöne edzésre ha jön kapni fog ő is ( miatta tört el a lábfejemben egy kiscsont mert elég durván psze kaptunk edzésen ) Nem éri meg velem szívózni ;)
2012. máj. 22. 20:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!