Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés
Elmondom, hogy jöttünk össze barátnőmmel. Szerenádon (szerda) smároltunk, hazakísértem. Másnap (csütörtök) hazavittem suliból, délután beszéltünk facebookon, meg is beszéltünk egy randit péntek estére. Aztán a randiból szex is lett, és azóta is együtt vagyunk. De most derült ki, hogy aznap csütörtökön még lefeküdt valaki mással, elvileg nem megcsalás, mert nem jártunk még, még is nagyon rosszul esik. Szerintetek hogy kéne reagálnom? 19F
2012. ápr. 26. 08:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Hm jó nagy qrva. Ahogy érzed én nem terveznék hosszú távú kapcsolatot ezzel a lánnyal.
2012. ápr. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hosszú távra én se terveznék ilyen lánnyal
2012. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás, ha más a körzetszámotok.
2012. ápr. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Alapból, ha valaki első randin, pár óra után lefekszik veled, az egy nagy k.rva. Ha meg előtte egy nappal még mással csinálta, duplán az. Szerintem nem lesz hosszú a kapcsolat. Ilyenekkel nem is érdemes kezdeni.
2012. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyet tesz a lány, nem gondolja komolyan veled.

Ha randit beszél meg, akkor nem kéne már mással kavarnia.

Veled smárol, másnap lefekszik valakivel, aztán köv. nap veled,...hát..? Neked kell eldöntened, hogy jó e így vele bizonytalanul. Én biztos elgondolkodnék, hogy ki lesz neki a köv. az ágyban?

Szerintem ne mélyedj bele érzelmileg nagyon.

2012. ápr. 26. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De ez egy éve volt, és oké, lefeküdt több sráccal előttem, de azóta teljesen megváltozott, csak pofán vágott, hogy aznap mással szexelt, és rohadt szarul esik.
2012. ápr. 26. 09:13
 7/18 anonim ***** válasza:
Elég gáz, az biztos. Hogyhogy csak most derült ki?
2012. ápr. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szemmel láthatólag nem túl erkölcsös leányzó, az ő szemében ez nem volt megcsalás, de egy éve együtt vagytok, most ezzel mit akarsz kezdeni?

Az se volt furcsa, hogy szerdán csókolózol vele, pénteken meg dugtok, ez neked halál természetes? Mert akkor te sem vagy tiszta fialás...

2012. ápr. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

ha azóta "normális" nem csapongó, akkor miért ne változhatott volna meg?

egyébként hogy derült ez ki? és épp most?

2012. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, hogy nem csalt e meg, erre ő mondta el, meg hogy szerinte ez nem megcsalás, mert nem jártunk még. Azóta biztos, hogy nem volt mással.
2012. ápr. 26. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!