Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Szép fiú" / "csúnya fiú" párnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szép fiú" / "csúnya fiú" párnak?

Figyelt kérdés

A kérdésem rendhagyó ,és persze a kiírás is sarkos. Nem sztereotip válaszokat szeretnék, és nem akarom h félreértsétek-vagy rosszul értelmezzétek a kérdést.


Mindannyian tudjuk h vannak objektív tényezők -és magunkról is tudjuk mennyire vagyunk szépek v csúnyák. Én nem tartom magam különösebben szépnek (vannak jó időszakaim) de inkább van egy szexuális kisugárzásom amivel célba tudok érni. (már ameddig) Namost éltem során(29) 2x voltam szerelmes. És persze voltak kapcsolataim. De akik szerettek, kíváncsiak voltak rám -azok sosem tetszettek igazán(aranyosak voltak ,kedvesek -de nem tudtam azt érezni irántuk amit kell hiába vágytam h jöjjön az érzés. És ez a fájdalmas paradoxon -mert tudtam úgyis feleslegesen győzködöm magam . Amig kapcsolatban voltam velük igyekeztem mindet megadni ,és hálás voltam -szerettem őket emberileg. DE szerelmes nem tudtam lenni.

Csak két férfi volta az éltemben akit igazán szerettem -de őket olyan szépségének találtam h órákig tudtam volna nézni őket pl alvásközben ..a mozdulatukat is imádtam ..a testűket ..az arcukat-mindet gyönyörűségesnek találtam bennük(pedig nem voltak tökéletesek,sőt, csak nekem tényleg szépségesek)!!! .. viszont nekik én voltam az az aranyos, kedves lány akivel jó a szex -de nem érdeklem őket igazán. Szóval ..mit lehet ezzel kezdeni ? más is volt már így ?


..tényleg érdekel volt e más hasonló helyzetben akár nőként/ férfiként -h tudta akibe szerelmes nagyon messze van tőle valójában ..


(( Nagy teher ez számomra..-mert megint van valaki aki kedves ,aranyos, és jó vele -mint barát-baráttal .Szeret hiányból segíthetnénk egymásnak ideig óráig .de én nem tudok olyan helyzetben benne maradni hosszútávon ami nem komfortos, és nem az amire vágyom.

Mindig hamar kiderül h mi az amit tudunk egymásnak -ha csak rövid ideig- is adni .Ez szép: emberileg. De én Viszonzott szerelemre vágynék. végre.


2012. ápr. 27. 23:14
 1/7 étoile et lune ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl válogatós vagy? És túlságosan sokat agyalsz. benne van már alapból a fejedben, hogy belé tudsz-e szeretni vagy sem. A szerelem eljövetele idő kérdése, mert elég ritka a szerelem első látásra. Nem beleszeretni kell valakibe, hanem megszeretni kell..
2012. ápr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi ebben a rendhagyó és furcsa? átlagos csaj vagy és 29 éves korodra sikerült összehoznod 2 Adoniszt akikbe szerelmes lettél, a többi kapcsolatod azért lett kudarc a szerelem szempontjából, mert nem volt meg a vonzalom, csak aranyos, kihasználható lelki támaszok voltak, amolyan "mankók", és semelyik lány nem vonzódik a mankójához, ez teljesen normális.
2012. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így voltam / vagyok. Sosem volt még beteljesült szerelemem :(

25/F

2012. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Túl válogatós vagy külsőre. De ez amúgy megszokott, nálatok lányoknál az erős külső vonzalom jelenti a szerelmet.
2012. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ha valaki nem tud beleszeretni valakibe akkor az már válogatós? pffff..

talán azért lehet így, mert ha tetszik valaki, akkor feltárod az érzéseid és tudja hogy nem veszíthet el és már nem is olyan izgalmas mint amikor küzdeni kell. és fordítva is: ha már nem rejtély számodra hogy mit gondol a másik, akkor elkezd unalmassá válni

2012. ápr. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a csajok a "rossz fiúkat" szeretik akik csak dugni akarnak velük, hát ez van :P

Lányok is szívnak emiatt nem csak a "rendes srácok". De én most kicsit parasztabb meg pimaszabb lettem az elmúlt időbe, tréningeztem magam, szal lesz bnőm!

F18

2012. ápr. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért választanál magad mellé olyat aki nem vonz? Ha adsz magadra, megérdemled, hogy olyannal legyél, aki tényleg bejön, nem is kell ebből leadni.

Én úgy vettem észre, a lányok ízlése sokkal változóbb egyénenként, mint a férfiaké, szóval akik neked nem tetszenek, lehet, hogy másoknak meg pont az ideál lesznek, velük is kiszúrsz, ha feleslegesen pazarolod az idejüket.

2012. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!