Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg, hogy belenéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg, hogy belenéztem a határidőnaplójába, és nem tetszik amit ott találtam?

Figyelt kérdés
Főleg, ha egyáltalán nem díjazza, ha a dolgai között nézelődöm.
2008. ápr. 20. 08:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Először is, nem értem, miért turkálsz a párod cuccai között, nem tudom, fiu vagy e vagy lány, de ezt senki nem dijazza. Másodszor is, hogy hogy nem testszi, nem tetszik, ahogy ír vagy mi a fene???Attol még hogy egy pár vagytok, mindenki élheti az életét, attól, hogy neked nem tetszik valami, még neki tetszhet.
2008. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
hááááát ez nagyban attól függ hogy mit találtál...és az előző hozzászólóval már csak azért sem értek egyet, mert pontosan attól mert ők egy pár kéne meglegen a közös életük, és mindent megkéne beszélni...személy szerint én sem dijaznám ha valami olyansmit találnék a párom cuccai között mit jól tudja h ellenzek...nem vagyok hive a "kotorászásnak sem" mert az már a bizalmatlanság jele, de ha már kaptál valamit akkor kérdezz rá...vigyázz hogy milyen hangnemben, és kérj elnézést tőle...
2008. ápr. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első hozászóló ritka h×lye!Határidőnaplóba valszeg valamiylen találkozót találhatott,és nem a ronda/rossz írására gondolt...és megnézném hogyha veled történne ilyen,akkor te mit szólnál hozzá!A kérdezőnek:ízt írd le léccci hogy mit találtál benne!Mert nem biztos hogy úgy van ahogy te hiszed.Ha lány van a dologban,akkor nem biztos hogy van köztük valami.Úgyhogy lécci írd le.Köszy
2008. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan az ex-barátnőjét viszi vacsorázni, meg ahogy láttam, több bejegyzés is van, hogy találkoznak.
2008. ápr. 20. 09:24
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Határidőnaplóba ezt beírni??? De égő... A turkálás tényleg nem szép dolog, de az még rosszabb, hogy hülyének néz téged! Mit vacsorázgat az exével? Én a helyedben a randijuk időpontjában "éppen" az étterem környékén lennék az egyik ismerősömmel. Így kérdőre vonhatod, és nem is derül ki, hogy turkáltál :)
2008. ápr. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

van egy szabály: ha nem akarsz kellemetlen válaszokat hallani, ne tegyél fel kellemetlen kérdéseket.


Gyakorlatilag elbaltáztad. Lehet kifogásolni az ő viselkedését is (bár csak azt tudjuk, hogy találkozgat az exével, ami azért önmagában nem biztos, hogy gond), de a dolog attól lett baj, hogy te kutakodtál. Vagy lenyeled a dolgot, és majd magadban szorongsz, hogy ez mégis mit jelent, vagy kérdőrevonod. Amitől ő teljesen jogosan fel lesz háborodva. Azért mert kutattál a cuccai között és azért, mert nem bízol benne. Tök mindegy lesz, jogy jogos-e bizalmatlanságod, vagy csak valami tényleg ártatlan dologról van-e szó. A bizalmat te törted meg.


Ezt a kapcsolatot szerintem lehúzhatod a wc-n. Nem azért, mert ő ki tudja mit csinált (bár ezzel majd jó lesz magyarázni a dolgot magadnak nameg az együttérző barátnőidnek), hanem mert te nem fértél a bőrödbe.


Szerintem kérdezz rá konkrétan. Aztán vagy mond valamit, vagy nem, persze te ne higgyél neki, tiltsd el az exétől, ezen ő majd jól berág, vesszetek össze és szakítsatok. Hívd fel a barátnőidet, panaszold el, egyezzetek meg abban, hogy mennyire szemetek a pasik. Ő meg éli az életét, lehet, hogy pont a exével, aki meg minden bizonnyal rendkívül örülni fog a dolognak.


Mint egy szappanopera. éljen.

2008. ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem maradhat valaki barátságban az exével, nem értem. Attól, hogy vacsoráznak, még nem biztos, hogy valami van köztük. Csak a nők lehetnek ilyen drámahajhászok. Magadnak kerested a bajt,miért féltékenykedsz állandóan, ha szeret és jól megvagytok, nem hiszem, hogy megcsalna. Ha most rkérdezel, a bizalmt is eljátszod.
2008. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%

Sztem itt nem azzal van probléma, hogy az exével találkozgat, hanem azzal, hogy TITOKBAN. És a bizalmat nem Te játszottad el, hanem apasid azzal, hogy nem őszinte hozzád. Bírom, amikor ilyen esetben még az van felháborodva, aki lebuktatja a hazugot... :D:D Persze ezt a hozzáállást ált. azok a pasik részesítik előnyben, akiknek titkolnivalójuk van... pffff....

Én ugyanígy kiakadnék, ha a barátom titokban mászkálgatna az exével. Sztem teljsen más a helyzet, ha elmondja, úgy valahogy tisztább és őszintébb az egész.

Én nem mondanám el, hogy kutattam, inkább szólnék vmi barátnőmnek, hogy menjünk már el enni valamit véletlenül éppen oda és akkor... de ott sem rendeznék jelenetet, csak majd otthon megbeszélném. ÉRezze csak rosszul magát a kis hazudós...

2008. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%
én voltam az előző is és rosszul írtam "Bírom, amikor ilyen esetben még az van felháborodva, aki lebuktatja a hazugot..."---> jav: bírom, amikor ilyen esetben még a hazug ember van felháborodva, amiért sikerült lebuknia...
2008. ápr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En nem tudom az eddigi hozzaszolok hogy nezik el, de ha a baratom vacsorazgatni vinne az exet, akkor ulhetene vele amig akar, mert engem tobbet nem latna meg az biztos! Tenyleg nem volt szep dolog h beleneztel, de ha sajnos igy kell megtudd h vegulis nincs bizalom a kapcsolatotokba, akkor jogos!Ne erezd hibasnak magad, inkabb beszeljetek meg, mert bizalom es komunikacio nelkul nincs kapcsolat.Ne hagyd h egy ferfi atverjen!Annal tobbet ersz!
2008. ápr. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!