Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt barátom ugy szakitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom ugy szakitott velem,hogy azt monta van másik csaja, de közbe nincs is másik csaja söt nem is volt rajtam kivül. Most üzenget hogy szeret és járni akar velem. Megbocsálcsak neki, vagy kocoltasam le?

Figyelt kérdés
nem tudom mit csináljak. mért monta hogy van másik csaja?
2008. ápr. 20. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
valószínűleg bezárva érezte magát a kapcsolatban, egyszerűen nem volt neki jó. Azért mondta, hogy van neki másik, mert ez egyértelmű szakítási ok. Valószínűleg úgy gondolta így gyorsan ki tud belőle lépni. És így magyarázkodnia sem kellett nagyon.
2008. ápr. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én nem bocsátanák meg neki, mi az, hogy bezárva érezte, akkor most megint összejönne veled, aztán egy idő után megint sok neki. Sztem ha túlléptél rajta, hagy a fenébe. Barátnak azért megmaradhattook.
2008. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Felmelegítve csak a káposzta jó! Ha egyszer már nem kellettél neki, ráadásul egy ilyen béna indokkal rázott le, hogy másik csaja van, akkor szóba se állj vele- főleg, ha már egyszer túlléptél rajta.
2008. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem éri meg. hagyd a francba...
2008. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is így dobtak...első pasim volt...de 9 hónap szenvedés után találtame yg nála nagyon sok milliárdszro jobbat!!!Nem éri meg...uyganezt eljátszotta velem is,de mondtam neki hogy nem..
2008. ápr. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!