Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik/nők véleménye, tanácsa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik/nők véleménye, tanácsa a párkapcsolatokban a másik kihasználásáról? (pénz "elszívása" érzelmekkel, etc)

Figyelt kérdés

Egyik ismerősöm nemrég kapott/nyert, szerzett pár millát (4-5 m) és "ráküldtek" egy nőt, hogy legyenek boldogok, csak hogy legyenek boldogok amíg tudnak - amíg tart a pénz. Vagy lehet, csak a nő tudott a pénzről, tökmind1. A lényeg, hogy a nő nem az a tipikus plázacica, akiről tudja az ember ezeket előre, hanem egy visszafogott, teljesen átlagosnak ható elegáns megjelenésű hölgy. Lazán elmentek egy átlagos napon körbenézni a boltokban, a nő meglátott egy ruhát, megvették kifizettette a pasival. Hatott rá a nagy szemeivel, hajtott fej, etc. De volt másik az egyenes kiállás nem "meghajlott" megjelenéssel... aztán otthagyta.


Tehát: mi a tanácsotok az ilyen nőkkel szemben? Semmit sem szabad rájuk költeni? NINCS "közös kassza", csak ha ő is fizette a pasi dolgait többször is nagy értékben és valamennyire kompenzálva van a pasi vesztesége?


Tanácsokat véleményeket kérek!


Köszi!


18/f



2012. máj. 4. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Azért mert valaki "külsőleg" romlott, lehet egy szemét dög.

Azért, mert valaki ribis, még lehet szeretnivaló.

Ne hagyd érzelmileg zsarolni magad. Aki szeret, nem fog könyörögni egy autóért és fikázni téged.

2012. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ASOT ***** válasza:
100%

hát a srác is egy nagy idióta volt!

függetlenül attól h van pénze, még nem megyünk el vásárolni másnap a lánynak ruhákat amit mi fizetünk. nem is ismeri!


a pasi egy idióta volt a csaj meg kihasználta.

2012. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Aki ilyen csinál, úgy hívják hogy kurrva, nem pedig plázacica:)
2012. máj. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a végső páromat, a feleségemet olyan nőnek képzelem el, aki okosan gazdálkodik a pénzzel de nem várja el, hogy sokat költsek rá, és nincs megőrülve a ruhákért.

Az előtte lévő kapcsolatokban meg mindegy, nem lesz közös kasszánk.

Most, tizenévesen biztos nem vennék neki nagy értéket. Teljesen abszurd lenne: a szüleim pénzét költöm rá, amire úgy tekintünk, mintha az én saját vagyonom lenne, ráadásul ilyen korban még a szüleinek kell eltartania a lányt, nem nekem. Ilyen fiatalon pénzt vinni egy kapcsolatba hülyeség.

Meg szerintem egyébként is az, há vegyen magának ha akar valamit, miért nekem kéne fizetni?

Óvatosnak kell lenni, nehogy úgy járj, mint a barátod. Egy férfi akkor férfi, ha tud parancsolni, tud nemet mondani és nem hagyja, hogy irányítsák, ellen tud állni a lány cseleinek.

2012. máj. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!