Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem hogy közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem hogy közben ne kelljen válasszak és mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés
Azt hiszem nem én vagyok az egyetlen aki feltette már azt a kérdést magában, hogy "mit tegyek hogy ne kelljen válasszak a barátaim és a barátom között?" régebb (akkor könnyű volt beszélni) mindig azt mondtam h sosem fogom elhanyagolni a barátaimat ha barátom lesz...és dehogy nem...akaratom ellenére is megváltoztam...és azért valamennyire ez természetes, hiszen ott van egy ember aki "bármikor bárhol számitani akar rám", úgy érzem elsősorban neki kell megfelejek...nem igaz az h soha nem vagyunk egy baráti körben, csak ritkán...mert ha a barátom azt mondja neki nincs kedve, akkor inkább én sem megyek...egy ilyen eset miatt vesztem össze a legjobb barátnőmmel, pedig nem akarok választani, szeretem a barátaimat, csak egyszerűen fontos a barátom...nem vagyok önző...tényleg nem...csak sokszor már nem tudon minek hogyan kell megfeleljek...(egy 18 éves lány)
2008. ápr. 21. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:
hat egy ideig en is ebbe a cipbe jartam...a baratnoim nem nagyon voltak oda a pasimert..nem nagyon szerettel ha vele jarok.mert az igazat megvalva tobbet voltam vele mint a baratnoimmel!es ez valahogy nekem is rosszul esett..meg a baratom is latta h vmi baj van..es en ezt meg is beszeltem vwele,h mi van..es megertette..es ezek utan leultem a baratnoiimmel beszelni hogy mi van..es meg beszeltuk h nem alluk a baratnonk a a baratja koze!!es ezt mindenki jol fogatta..megertettek..es azt is megbeszeltuk h kb ugyanannyi idot toltunk eggyutt a baratnoinkkel mint a baratunkkal....szerintem neked is ezt kene tenned..es szerintes sem vagy onzo.csak szereted a baratodat es a baratnoindet is!!!!!!!!!!!!!remelem megbekelnek..es mindenki orulni fog a masik boldogsaganak.hisz ez a legfontosabb!!!!!!!!!!!!!!!11:*:*:*:*:*:*:*
2008. ápr. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pont most vok ebben a szituban.Össze is vesztem az egyik legjobb barátnőmmel pedig nagyon jóban voltunk,mindent megbeszéltünk.De aztán megismerkedtem a barátommal és hát nem találkoztunk annyit és elhanyagoltam.Beszéltünk msn-nen és azt mondta h nagyon megváltoztam mióta barátom van.De nekem a barátom fontosabb úgy érzem mint a barátnőm.Meg azt is mondta h én másról nem is beszélek csak a barátomról pedig ez nem igaz csak néha emlitem meg de nem beszélek sokat róla.Hát h mi lesz a vége azt nem tudom.De azért megpróbálok vele beszélni.Szerintem te is próbálj meg beszélni velük és talán mgértik.Bár azt én is megfogadtam h soha nem hanyagolom el a barátnőimet,de aztán másképp sikerült.
2008. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!