Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy parkapcsolatban mikor van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy parkapcsolatban mikor van itt az ideje a pettingelesnek?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 16:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Háát ez függ attól h hány éves vagy! Én 16 éves vagyok szűz és 2 hónapja vagyok együtt a barátommal de mi már pettingeltünk 1 hónap után. És én nem bántam meg mert felkészít a szüzesség elvesztésére. Ha szereted a barátod beszéld meg vele h te akarod már v éppen nem akarod még. Ez nem időhöz kötött ha úgy érzed felkészült vagy. Akkor pettingeljetek és élvezni fogod hidd el. Először csak a csikló izgatása majd az újazzás. De ezt biztos tudja a barátod is csak bízd magad rá. Először hagyd hagy csinálja ő utána te is. Ha van még kérdésed kérdezz! puszika
2008. ápr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ez így nem kell időhöz kötni. Amikor meg van a bizalom a szeretet, és mindent meg tudtok beszélni. Mondjuk mi 3 hónap múlva keztünk pettingelni, de előtte ismertem őt. Ne siessétek el a dolgokat, mindenesetre!
2008. ápr. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
16 eves vagyok es meg szuz
2008. ápr. 21. 16:54
 4/7 anonim ***** válasza:
én 15,5 voltam mikro összejöttünk. nem igazán pettingeltünk,csak 4 honap után,de akkor le is feküdtünk ( addirga betöltöttem a 16ot) viszont a pasim hamarabb akarta volna. csak várt:)
2008. ápr. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor van itt, mikor a kapcsolat eljut egy olyan ponthoz, vagyis annyira közel kerültök egymáshoz, hogyy az úgy kialakul.. ne félj ettől, csak hallgass az ösztöneidre. És nyugodj meg, ez pont akkor fog elkezdődni, mikor már mindketten, és a kapcsolatotok is érett lesz rá.

Nyílván 1 havi ismerettség után nem szokás, de ez is attól függ, hogy mekkora a szenvedély!

Azt érezni lehet.

Ha megbízol benne, és tudod hogy mindent gyengéden csinál, meg ilyesmi, akkor nyugodjan menj bele, rossz nem lehet :) Viszont fontos, hogy csak addig menjetek, ameddig VALÓBAN akarod. Hamár egy picit is úgy érzed, hogy neked ez túl sok, akkor majd folytatjátok.

2008. ápr. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én 15 éves vagyok, 16 nap múlva leszek 16:) november 20.a óta van barátom (épp 5 hónapja). ez alapból bonyolult, mert szeptemberben is voltunk együtt egy hónapot, csak akkor nem voltam olyan állapotban, hogy kapcsolatom legyen. igazából egy hónapos forduló előtt egy nappal jutottam el először hozzá (kollégiumban lakik, a szüleimnek meg viszonylag sokára mertem csak elmondani, hogy van valakim). és akkor elég szépen, hát hogy is mondjam, letámadott:) de mindenre megkérdezte, hogy szabad e, és mivel én nagyon félénk vagyok, én nem is nagyon csináltam semmit még 2 hónapig nagyjából, mert nem tudtam magam rávenni:) szóval tényleg nem idő kérdése.
2008. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem írtad, hogy mióta ismeritek egymást, és most hol tartotok?

Először valami enyhébbel kéne kezdeni, nem? Csókolóztatok már? Mármint komolyabban :-) Simogatott már ruhán keresztül?

A kapcsolatokban pont az a legszebb, hogy fokozatosan közelednek egymáshoz a párok (kivéve azt, aki mégsem :-()

Mindennek megvan az ideje - és nem kell siettetni. Ami jól esik, és nem árt, azt nyugodtan próbáljátok meg - és ne siessetek semmivel. Kár megrövidíteni azt az örömöt, amit az egyre közelebbi ismerkedés, összecsiszolódás jelent :-)

2008. ápr. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!