Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek után reménykedjek a békében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után reménykedjek a békében?

Figyelt kérdés

Eltiltott minket barátnőm anyja,mert roma vagyok és,mert elv. Nemi életet éltünk.

már elköltöztem tőle 120km-re de szeretjük egymást és távkapcsolatban vagyunk. Barátnőm ez nagyon haragszik az anyjára. Mellette harcol az iskolával és hogy tudjunk találkozni nah meg az otthoni negatív lékkör.

Nekem is faja az élet,mert bátyám az okos fajta,hogy mért nem dobom. Akkor anyukám is rá tesz néha ok nélkül is. Húgom is. Én csak azt szeretném hogy olyan legyen mint régen. Békét. Nem zargat minket az anyja és mindenki nyugodt. Ebben a helyzetben mit tegyek? Mert igy ki fogunk készülni..


2012. máj. 6. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit is mondtál, van egy hugod?
2012. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Keress magadnak roma csajt,aztán szent a béke minden oldalról.
2012. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sosem lesz béke. Amelyik családban ez elv, oda sosem fogsz illeni és sosem fognak szeretni/elfogadni. Ergo mindig vita lesz, kérdés hogy ti kibírjátok-e avagy feladjátok. Én megmondom őszintén belefáradnék és feladnám bármilyen nehéz is. Könnyebb mindkettőtöknek.
2012. máj. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Leírod a korotokat?
2012. máj. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
pfff. gyúrd el magad.
2012. máj. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!