Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a férjem, de a szeretőmet még jobban. Kit válasszak?

Figyelt kérdés
2 éve vagyok férjnél 23 évesen!Korai volt, de a férjem jó életet tud biztosítani, csakhogy közben szerelmes lettem egy kollégámba,aki viszont szeret, és a csillagokat is lehozná az égből!Legszívesebben válnék,és a szeretőmmel lennék, de nincs szívem elmondani a férjemnek.Mit tegyek?
2008. ápr. 21. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Sok dolgot kéne ehhez még tudni. A férjed hány éves? Miért mentél hozzá? Ugyanilyen nagy szerelem volt? Mit érzel most a férjed iránt?

Azt tudom, hogy nem könnyű elválni valakitől aki fontos, de szerintem a szerelem sokkal fontosabb, HA IGAZI. De sajnos mindig elmúlik, és ezt el átgondolni, hogy akkor is jó lesz-e a "szeretőd"

2008. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szerettem,most is szeretem, de nem volt az az igazi rózsaszín felhős szerelem, talán soha.30éves a férjem, gyerek nem jön össze 2 éve...

Nem könnyű!

2008. ápr. 21. 18:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak választanod kéne, hogy mi a fontosabb!
2008. ápr. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
én is 23 voltam mikor elváltam - egy másik pasi miatt. Őt választottam. Nem az a lényeg, hogy kit választasz, azt csak neked kell tudnod, ki mellett lehetsz boldog. A lényeg: dönts!! Ne húzd egyik agyát sem, és a magadét sem. Nekem sem volt szívem elmondani, de meg kell tenni, én is megtettem, és azonnal, mikor elhatároztam, mit kell tennem, hazugságban élni a lehető legrosszabb mindenkinek.
2008. ápr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
És ha ne adj isten elválsz, és hiányzik majd a férjed. és az a kolléga meg el lessz felejtve vagy te?
2008. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
tudod mit...lehet epp az erdekes a szeretoddel h titokban tortenik a dolog.,s ha elvalsz lemegy a varazsa.. en azt se tudom hogy kinlodjak h a baratommal helyrehozzuk a kapcsolatunkat, te meg ilyensmivel pazarolod az eleteted. valalj felelosseget es habenne vagy egy eletre sozlo dologban, akkor inkabbprobalj tenni, h helyrehozd. meg a vegen egyik se marad melletted. erre gondoltal?? ez nem egy vicc...emberek eletevel jatszasz.
2008. ápr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Hát nehéz kérdés...

Ha lenne gyermeked azt mondanám, hogy ne hagyd el a férjed, mert én csonka családban nőttem fel, és hát hogy is mondjam? nem volt az igazi.

Édesanyám ugyanebben a helyzetben volt mint te (csak ő kicsit idősebb volt) de ő úgy döntött hogy szarik a családra (rám és apura) és majd összejön a szeretőjével akit NAGGGGGGYON szeret. Miután apuék elváltak, én apunál maradtam, anya meg várt a szeretőjére, de 2 szék közül a padlóra esett, mert a szeretője meg nem akarta elhagyni a saját0 családját.

nah de nem panaszkodom tovább. csak azt akartam, hogy jól gondold át a döntésedet. Nem csak egy fellángolás ez ami el is múlhat? Ha BIZTOS vagy benne, hogy halálotokig együtt lesztek és szeretni fogjátok egymást, boldogabb életed és gyermekeid lesznek a szeretődtől, akkor meg sztem válj el.


Ui: egy kis idézet :)

Nem az az igazi akivel le tudod élni az életed, hanem az aki nélkül nem.

2008. ápr. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
24%
hát ha akkora paraszt vagy hogy megcsalod a férjed akkor legalább mond el neki, ne baszd még jobban át a a fejét! Miért is mentél férjhez?
2008. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Gondold át, hogy akarsz-e még 60 évig a férjeddel élni úgy, hogy nem kapod meg azt amit a szeretődtől megkapsz. Majd gondold végig, hogy akarsz-e még 60 évig a szeretőddel élni, úgy, hogy nem kapod meg tőle amit a férjedtől megkapsz. Ugyanis ha mindent megkapnál valamelyiktől, nem lenne kérdés.

A félelem meg, hogy nem akarsz a férjed elé állni a vállással, önámítás. Menekülés a felelőségvállalástól. A vágyak azért vágyak, mert sosem vállalnak felelősséget a következményekért. Csak a céljainkban vagyunk felelősségvállalók.

Szerintem fiatal vagy még a házassághoz nagyon, hiszen még az őszinteséghez sincs bátorságod. :))

2008. ápr. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

23 éves vagy,előtted az élet!!!!!

lehet hiba volt a korai esküvő,ezt csak te tudod,de az csak egy papir....semmivel nem több,mintha csak az élettársad lenne...ha nem lenne az a fránya papir,léptél volna már?? gondold át,beszéld meg a szeretőddel ő mit szeretne és h veled maradna-e...remélem a legjobb döntést sikerül meghoznod,drukkolok neked!:-))

2008. ápr. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!