Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18 éves vagyok, a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves vagyok, a barátnőm 17. fél éve együtt vagyunk, de még nem volt szinte semmi. azt mondja, hogy fél még. Amikor együtt vagyunk, együtt is alszunk. (130km nagy távolság, de sokat tudunk együtt lenni) Mit csináljak, hogy vágyjon rá?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 21. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
puszilgasd, simogasd, izgasd fel, hátha kedvet kap valamihez. vagy ha nem próbálj vele beszélni h ne féljen nem kell egyből szexelni próbáld meg rábeszélni pettingelésre hátha kedvet kap hozzá. sok szerencsét :)
2008. ápr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kösz a tanácsokat...Mindennel próbálkoztam már...ha fel is izgult, akkor is néhány perc múlva azt mondta, hogy fél, és pánikszerű érzés önti el...ezért, mert fél? olyankor kell abbahagynom, mikor már olyan nedves, hogy én is felizgulok...viszont addig nem szeretném, míg ő sem akarja...mit tegyek!??
2008. ápr. 21. 19:45
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ne siettesd, az a legrosszabb, mait tehetsz. Még csak 17 éves és fél a teherbeeséstől, vagy magától a szextől. Semmmit sem szabad eröltetni, mert azzal éppen az ellenkező hatást fogod kiváltani belőle (hidd el nekem - tapaszatalat). Elhiszem, hogy te már nagyon szeretnéd, de szerintem tartsd tiszteletben a döntését és akkor lehet, hogy hamarosan engedni fog neked!
2008. ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Egy icipici kis alkohol segit a gátlások feloldásában..:) Nem azt mondtam h részegen veszitse el!
2008. ápr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a fontos, hogy biztonságban érezze magát melletted! Mindenképp. És hogy bízzon benned.. erősebb legyen a szerelem, a szenvedély és a vágy, mint a félelem. Ezt látszólag könnyű elérni.

De egyébként.. próbáld meg megbeszélni vele, hogy mitől fél! Aztán jöjjön itt egy újabb kérdés. :) Akár ajánlhatod neki is ezt az oldalt, biztos, hogy fog választ kapni.

Ha már ő tudja , hogy mitől fél, és rájön, hogy az a valami nem is olyan félelmetes... akkor talán tökre másképp fog állni az egészhet.

A gyengédség, puszilgatás stbi. sztem is jó, de valahogy azt kéne megszerezned, hogy biztonságba érezze magát melletted. :)

Ha tényleg ennyi minden volt már köztetek.. és már csak az az egy van hátra... akkor mindent bele! Győzd meg, és segíts neki! Lehet, h ő se tudja, hogy mitől fél ennyyire.

2008. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a segítségeket...megpróbálok kitartani mellette...nekem az a fontos,hogy ő jól érezze majd magát, emrt szeretem...csak már nagyon nehezen bírom ki...de igyekszem...szoktam vele beszélni is erről, de csak beszélni...próbálom meggyőzni, és szerintem gyengéd is vagyok...na majd még igyekszem;)...köszi a segítséget!!!
2008. ápr. 21. 22:10
 7/11 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy mitől fél a barátnőd,elmúltam 20 mire elmúlt a rettegésem a nemvárt babától.olyan 18,5 éves voltam,amikor rendszeresen elkezdtem nemi életet élni,és szinte azonnal tabit is szedtem,mert az óvszerben nagyon nem bíztam,és minden egyes kicsi késésre elkezdtem rettegni,hogy nem is akar megjönni,és most mi lesz,ha babás vagyok.Akkora stresszben nem is tudtam rendesen feloldódni a barátom karjaiban.1,5év kellett mire ezt teljesen levetkőztem.Olyan 18. szülinapom környékén kezdtem érezni,hogy vágyom a szexre.Add a kezébe Coelo 11 perc c könyvét,az majd meghozza a kedvét:)Semmiképpen se sürgesd,mert azzal az ellentétes hatást éred el.Mindig légy vele nagyon gyengéd,és csak finoman kezd felfedezni a testét.Ha egyszer eljutsz odáig,hogy megmutathatod,vagy esetleg ő magától érzi meg hogy jó,akkor már vágyni fog rá.Gondolom szűz,vagy max 1* volt pasival,tehát még nem tudhatja mi a jó a testiségben.Mindig próbálj meg a lehető legjobban védekezni,hogy lássa nem lehet baj.Lehet nem lenne hülyeség idővel neki is tabi.(nálam sokat javított a helyzeten)Eleinte mindenképpen csak a simivel,meg az orális szexxel próbálkozz!
2008. ápr. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen;)
2008. ápr. 22. 15:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Pont igy vagyok a barátommal, nagyon nagyon szeretem (7 hónapja vagyok együtt vele) de nem feküdtem le vele...az előttem iró lányhoz hasonlóan rettegek attól hogy esetleg megtörténik a "baleset" és akkor nézhetek szét...ha pár napig késik már akkor a falra mászok...és egyszer már végig idegeskedtem két hetet ami állandó rettegés volt, és azt hiszem ezt csak egy lány tudja megérteni...a barátomat is ette az ideg, de szerintem én 3x annyira ideges voltam, nem tudtam aludni, állandóan az eszemben volt...Megbeszéltem a barátommal a dolgot, hogy még nem vagyok kész rá, és úgy látom elfogadja ezt, szerintem légy türelmes a barátnőddel, és az a legfontosabb, hogy tudja megbizhat benned. Azért vagy a barátja, hogy vigyázz rá, és ha kell önmagától is megvédd... ha egyszer majd belemegy, kérdezz rá bizalmasan többször is hogy tényleg szeretné-e és ha esetleg visszalépne akkor se haragudj rá...csak fél...de az nem ciki...jobb félni mint megijedni...remélem segitettem egy mindjárt 18 éves lány
2008. ápr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen, köszönöm:)
2008. ápr. 22. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!