Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azoknak a pasiknak szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoknak a pasiknak szól a kérdés akiknek teltebb barátnőjük van. (70-80kg közötti,165-170cm) Nem szégyellitek a barátnőtöket a strandon, ha fürőruhát vesz fel? Okoz bármi gondot a párkapcsolatotokban az hogy ducibb az átlagnál?

Figyelt kérdés
2012. máj. 8. 07:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
A barátnöm 171 cm és volt 70 kg. De nekem ugyanolyan szép volt mint soványan. Szégyen??? Amugy egy 170 cm szépen elolszlik 70 kg. 80 kg egy kicsit másabb, de nem szégyen..
2012. máj. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
A 170 cm-hez a 70 kg pont ideális súly.Mondjuk,ha 165 centi lenne és hozzá 80 kg,akkor a bikinit nem is engedném neki nyilvánosan viselni,de egy csinos fürdőruhában az a néhány kiló plusz sem látszik annyira.
2012. máj. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Ezek annyira kicsinyes dolgok. A világ nem ezen dolgok körül forog csak. Nem szeégyelném, egyáltalán nem. Én szeretem, az én párom és magasról tojok arra, hogy mások mit mondanak. Lehet valakinek meg az nem tetszene, hogy túl sovány.


A testsúly változó, és könnyen formálható.


Azt viszont szégyelném, ha olyan buta, ilyen témákon fennakadó párom lenne, mint a kérdező. Már ne is haragudj, de akit ez a téma ennyire foglalkoztat, az nem rendelkezik nagy iq-val. Gyerek vagy még.


29/F

2012. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Mi nem vagyunk olyan felszínesek, mint a nők, és nem érdekel, mit gondolnak mások.
2012. máj. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Teltebb párom van, és semmiféle gondot nem okoz ez a kapcsolatunkban.
2012. máj. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
20-on évesen probléma lett volna. De most már nem az. Az is igaz, hogy átlagnál ducibb barátnőm sosem volt. De régen egy kis felesleg már nagyon zavart. Ha téged zavar, akkor nem az igazival vagy.
2012. máj. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Én szégyelltem, amikor ilyen kövér nővel voltam, nem is mentem vele sehova, strandra meg pláne nem. Inkább titkos szexkapcsolatra tartom alkalmasnak az ilyen elhízott csajokat.
2012. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Na azért ez túlzás hogy az ilyen elhízott csajokat.... 70-80 kg azért még nem annyira elhízott...
2012. máj. 11. 12:54
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:00

De egy felszínes ember vagy te ..

Nekem is fontos a külső .. De te csak azért vagy kedves a ducibb lányokkal,hogy megdughasd őket. És arra nem gondolsz hogy azok a lányok mit éreznek (mert ugyanis egy idő után rájönnek hogy mire használod őket)

Nem tudom hány éves vagy de kb. 19 - 20 körülinek nézlek... Szégyeld magad hogy így kihasználod a nőket ..

2012. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Duci felesegem van es amikor strandon vagyunk irto buszke vagyok, hogy en vagyok a ferje!
2012. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!