Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak testi vonzódásból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak testi vonzódásból lehet hosszú távú kapcsolat és átalakúlhat érzelmesebb kapcsolattá?

Figyelt kérdés
Tegyük fel van egy nő és egy férfi,vonzódnak elég erősen egymáshoz,a szex nagyon jó köztük,de nem akarják magukat elkötelezni,de ez így egyenlőre jó nekik.Szerintetek egy ilyen jellegű kapcsolatból lehet hosszú távú dolog?
2012. máj. 8. 09:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem.
2012. máj. 8. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
miért?
2012. máj. 8. 09:44
 3/13 anonim ***** válasza:

De lehet!Mi 3 évig játszottuk ezt!Nem kell kapcsi csak sex!Most már ugy vagyunk hogy érzelmek is vannak és szeretnénk kapcsolatot egymással!!!!



De....

Pl a barátnömék is igy vannak egymással már 5 éve és nem akarnak semmit egymástol csak azt... és mind a kettöjüknek van kapcsolata mással!

2012. máj. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

és mind a kettöjüknek van kapcsolata mással!


na ahhoz viszont gratulálni tudok..magyarul szeretőt tartanak..no comment.

2012. máj. 8. 09:49
 5/13 anonim ***** válasza:

Hát igen!Én már megtettem a gratuláciot hellyetted is :)

Csak a másik kettöt sajnálom,nah de hát ök tudják ha nekik igy jo!

2012. máj. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
és 5 év után ez nem tűnt fel senkinek?érdekes..
2012. máj. 8. 09:54
 7/13 anonim ***** válasza:

igen érdekes!És nagyon jol csonálják mert tényle nem tud róla senki csak én és a hapsi egyik haverja!



És köztetek csak sex van??

2012. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
huppsz----Csinálják!
2012. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Egy lelki kötődésen alapuló kapcsolat sokkal erősebb és hosszabb távú lehet szerintem.
2012. máj. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog akit én arra hasznlok abba nem tudnék beleszeretni. Komolyra olyaan nő kell aki nem adja csak ugy oda magat.lehet női oldalrol müködne de egy férfi nem venne egy ilyen nőt feleségül legalábbis. Se én se a barátaim.
2012. máj. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!