Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
Fel eve van pasim,szeretem,de nem ugy mint regebben.O imad ezt nap mint nap elmondja.Nagyon megy mar vele az agyamra.Tulsagossan feltekeny.De...van egy masik is.A chaten ismerkedtunk meg par hete.Szeretem,minnel jobban,alitolag o is engem.O is feltekeny neha (bevallom en is),vele meg nem talalkoztam.De...baratnoje van.Es nekem is pasim.Eleg messze van tollem.Mit tegyek??Szakitsak a baratommal es jojjek ossze vele??Tudom h mar soha nem fogok olyan pasit talalni aki ugy szeret mint a mostani..de nem birom mar melette.Egyszeruen megfujt a szeretetevel.Belebolondulok mar!!!!!!!
2008. ápr. 21. 23:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia,

ha már semennyire nem szereted a barátodat, akkor valóban szakítanod kell. De nem csak arról van szó, h kicsit ellaposodtatok a féltékenykedése miatt? Mivel ennyire szeret Téged és végülis fél évet lehuztál vele, szal bizti neked se közömbös:) lehet meg kéne probálnod megbeszélni vele a helyzetet és inkább adni magatoknak mégegy esélyt...

A másik srác: chaten ismerted meg, még nem is találkoztál vele... hogy szeretheted? Lehet h a valoságban egy gyökérarc(bocs) ; és eleve: kapcsolatban van...akkor miért chatel?? Igaz, ezt a kérdést neked is feltehetjük;) én konzervativ vagyok ien téren, de jobbszeretem lezárni a dolgaimat először és csak utána belemenni valami újba..

De Te érzed mizu odabenn:) soksikert!

2008. ápr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj a chates pasik!Nekem is volt,nem is egy.El kell valamit mondanom:amikor nem is láttad és már bele is estél chat van,akkor hatalmas pofáraesés lehet.Tehát azért csak óvatosan a chates pasikkal.

A mostani pasi:ha nem szereted miért vagy vele?Sajnálatból?Hagyd ott hiszen nem szereted.A féltékenység meg egy csúnya dolog,de úgy érzem a te esetedben volt is rá oka.No mindegy...

2008. ápr. 22. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A chates én biztoss vagyok, h teljesen más mint amilyennek hiszed.Viszont "féléves"-t ha nem szereted ne hülyítsd, én hét hónap után szakítottam hasonló esetben és nem bántam meg és ő is talált azóta egy lányt aki szereti.De ezt neked kell érezni, szerintem beszéljétek meg...
2008. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ismerős ez a túl szerelmes pasi dolog. Nálunk addig ment, hogy megundorottam tőle... A chates pasihoz viszont szerintem se fűzz érzelmeket, mert nagyot lehet koppani.
2008. ápr. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!