Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lépjek ki a pótlék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek ki a pótlék szerepből? Hogy írjam felül az exet?

Figyelt kérdés

Őrülten szerelmes volt az exébe. El is jegyezte, de vége lett. Hosszú lefutás után vége lett és azért tudta végül otthagyni mert megismerkedett velem. De én nem tudtam úgy felülírni a lányt, ahogy azt szerette volna. Még mindig vannak érzései a lány iránt (persze az első nagy szerelem sosem múlik el, s neki ő volt az első nagy szerelme)

Azt mondja a mi kapcsolatunkkal az volt a probléma, hogy nem tudtam felülírni. Ha felülírtam volna azonnal elvett volna.



24L


2012. máj. 9. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell ilyen pali. Voltam már ilyen helyzetben, de baromira elegem lett belőle. Én nagyon szerelmes lettem egy srácba, ő meg állítólag nagyon túl volt az exén, csak mindig róla beszélt, hogy így úgy amúgy. És tehettem én bármit, egyszerűen nem voltam jobb, mert ex így úgy amúgy.

Végül otthagytam, hogy kösz, de nem fogok egy idióta exel versenyezni, ha nem vagyok elég jó, akkor inkább hagyjuk egymást.

Persze egy hónap múlva jött a sírás-rívás, hogy jajj de ő is szerelmes belém, és így meg úgy tökéletes vagyok, csak eddig nem látta, mert hülye volt, blabla, szokásos sz.r duma.


Én utálom ezt, elfogadom, ha előttem voltak nagy szerelmek, de én nem pótléknak jöttem, hanem új kezdetnek, ha valaki nem tud így elképzelni, akkor nem látom értelmét a dolognak (max szexkapcsolatként, ha direkt pótlék akarsz lenni).


21L

2012. máj. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a cipőben vagyok én is, vagyis hasonlóban.

Egy éve vagyok együtt a párommal, 3 hónappal azután jöttünk össze h neki véget ért a 6 éves kapcsolata, iszonyatosan szerelmes volt a lányba és még most is fáj neki a dolog.


DE ez nem azt jelenti h még szereti őt, azt jelenti h szerette őt, és első szerelem, amit sosem fog elfelejteni és mindig megmarad mint egy tüske benne, csak halványulni fog a fájdalom érzése.


Ő azt mondta nekem nem is olyan rég, hogy elkötelezte magát mellettem, és lehet akármekkora a fájdalom az nem dönt. Őszintén Szeret engem, mert meg akart szeretni, és 100%ig biztos benne, hogy más lánnyal nem sikerült volna ezt elérnie. Szüksége van a támogatásomra és arra h úgy odaálljak mellé, hogy az nyomot hagyjon benne.


És azt is mondta ami a te esetedre igaz:


Minden férfi ugyan ilyen az ilyen helyzetekben, de az a különbség, hogy sokan nem tudnak ezen felülkerekedni.


Nem csak rajtad múlik a dolog.. neki is ugyan úgy akarnia kellett volna, nem csak várni a csodára, hogy majd egyszer elmúlik.


Ne próbáld meg felülírni, csak légy ott mellette, mint egy erős és határozott nő. Ennél többet nem tehetsz.

2012. máj. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát a környéken kihaltak az IGAZI FÉRFIAK ! Hol tudtatok ilyen lelki betegeket , kiválasztani , összevadászni :) Szegény anyucik pici fúcskáit kikészítik a gonosz nők :D
2012. máj. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!