Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy buktassam le a barátomat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy buktassam le a barátomat?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éve vagyunk 1ütt és mindennap talizunk meg együtt alszunk.Tök jól megvagyunk és úgy érzem szeret, DE ma

amikor kérdeztem mikor ér haza melóból azt mondta lehet este fél8-8 amikor 5ig szokott csak melózni és SOHA nem maradna tovább mert utál dolgozni és a főnökét is leoltja (meg amúgy is engedékeny) ha azt akarja h. tovább maradjon vagy szombaton bemenjen.És amikor azt mondtam neki hogy elég habos nekem ez a dolog,elkezdett röhögcsélni-tuti zavarba volt és állította hogy pedig ez van.Kétségbe vagyok esve még SOHA nem pattintott így le.Utána járjak?Vagy higyjek neki?És egyáltalán hogy derítsem ki?Amúgy festő és nem tom hol melózik,v.hol a környéken,de nem mennék oda.(az anyjával jóba vagyok talán megtudom tőle kérdezni hogy hazajött-e 5kor vagy szólok h.nézzen utánna :)


2008. ápr. 22. 12:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak most az egyszer fordult ez elő és csak ennyi gyanús "jelet" találtál, hogy zavarban volt és szted nem túlórázna, akkor sztem hagyd még. Ha durvább lenne a dolog, pl mint a múltkor itt valaki, hogy határidőnaplóba beírt randi, vagy hasonló, vagy ha gyakran előfordulna valami gyanús, akkor kezdj kételkedni, de én egy ilyen után még nem mennék a falnak, hanem örülnék, hogy van egy szabad estém :)))
2008. ápr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy megakar vmivel lepni, azért mondta h tovább dolgozik. Sztem ne idegesítsd magad rajta. Ha még egy párszor eljátsza ezt, akkor határozottan kérdezz rá.
2008. ápr. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem paráznék, mert ha megcsalna elég ciki lenne lelépni a randiról 8-kor...Szerintem lehet, hogy határidős a meló és be kell fejezni időre, hogy ne keljen kötbért fizetni.
2008. ápr. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!