Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért piszkál egyre gyakabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért piszkál egyre gyakabban a párom azza, hogy el kell tartania?

Figyelt kérdés
Ő már dolgozik én még egyetemre járok nappalin,igaz már 25 éves vagyok,idén kezdtem az Msc-t.Két éve költöztünk össze,ő akkor is tudta,hogy még jó ideig tanulni fogok.Vállalok diákmunkát és felvettem a diákhitelt,így kb havi 60 e forintot tudok összehozni egy hónapban.Ebből én állom a rezsit,a Tv+net előfizetést,a többit magamra költöm,de szükséges dolgokra(bérlet,mobil,fogamzásgátló,piperecikkek stb).Igaz ritkán,de néha én vásárolok be is.Mégis egyre gyakrabban azt hallom,hogy ő tart el engem(igaz ő fizet minden mást,albérlet+kaja).Ha bármi extra kiadás van(lenne) rögtön én vagyok a hibás,hogy azért nem engedhetjük meg magunknak mert én nem dolgozom.Bezzeg XY-ék azért tudnak nyaralni/étterembe/szórakozni járni,mert az "asszony" is hazavisz normális fizetést...
2012. máj. 10. 22:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Na igen a másik:ő simán elcigiz 15ezret...Ja és piperecikkek alatt nem 10ezer forintos Chanel termékekre kell gondolni...Sima tusfürdő sampon ,testápoló,dezodor(Fa,Palmolive,stb szóval ilyen max. 1000 forintos dolgok).Jó igaz fordráshoz járok 2 havonta,de csak a "lakótelepibe" nem valami puccos helyre vágás-melír 5000...De ezeket nem ő fizeti!Soha nem kértem ilyesmire egy vasat se!Amúgy ha én nem fizetném ki a rezsit,akkor megnézném egyedül hogy jönne ki a pénzből...
2012. máj. 10. 23:05
 12/23 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a francba,mert csak fölényeskedni akar majd ezentúl állandóan.Lenéz téged,mert ő a keresőképes hím,te meg a nő,aki meg csak lopja a napot a tanulással.Még az is piszkálhatja a csőrét h neked lesz Msc-d.Gondold meg h kell-e ez neked...
2012. máj. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Megértem, hogy a szakmád miatt nehezebben tudsz még pénzt keresni. Kérdésedre válaszolva: igen, én akkor tudom a páromat egyenrangú partnerként tekinteni a döntéshozatalban, ha legalább annyit tesz le az asztalra, mint én. Ebbe természetesen a szakmai tevékenység, stb is beletartozik és ezesetben pl elfogadnám, hogy anyagilag kevesebbet teszel a közösbe, mert a suli után valószínűleg eléggé jól fog menni a szekér. Elfelejtetted említeni a leírásba, hogy nem valami léhűtő MSc-s szakon Vagy, hanem komoly tudományos kutatást végzel, azért is pirítottam oda. Ha igazat írsz, akkor már más a leányzó fekvése és a pasid egy igazi p_csfej, aki feltételezem: önbizalomhiányos, vagy butácska.
2012. máj. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Neki is van diplomája...Csakhát ugye ő elvégezte időben(én családi okok miatt nem tudtam 18 évesen elkezdeni,mert a beteg Nagyimmal voltam otthon ápolásin,és egyértelmű volt,hogy én "várok" a sulival,és nem Anyum hagyja ott a melóját).Meg akkor ugye még osztatlan képzés volt,nem ez a 2 szintű hülyeség.Amúgy ő meg jobb,ha hallgat ebből a szempontbol is mert egyetem alatt otthon lakott egy vasat se adott haza,nem melózott semmit mellette,eltartották a szülei...
2012. máj. 10. 23:14
 15/23 A kérdező kommentje:
Ha így érted az 50-50%-ot és nem kifelyezetten pénzben akkor egyetértek.Hogy utánna mennyire fog jól menni,nem tuodom,mert ha felvesznek doktorizni az 3 évig 90 ezer ösztöndíj...Az se egy nagy szám.Anélkül meg szóba se állnak velde,ha a szakmában akarsz maradni.Csak utáána jön el estleg a kánaán...Ha találasz jó melót,és nem az egészségügyben vagy egyéb helyen leszel közalkalmazott,hasonlóan szuper fizuért...:-)
2012. máj. 10. 23:20
 16/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ő havi 120-at keres és albiban laktok, akkor legyen még nagyon hálás is, hogy ott vagy és kétfelé oszlik a költség, mert egyedül egy lakásban havi 120ból nagyon nehezen lehet kijönni (pesti viszonylatokat ismerem).

És ha nem lennél neki, valószínűleg akkor sem nyaralna a francia riviérán, meg furikázna BMWvel, mert a 120ból örül ha kajára jut, nemhogy benzinre.

Szóval szerintem csak bűnbakot keres. Mindazonáltal ha benned ilyen könnyen megtalálta, akkor van mit átértékelni a kapcsaoltban.

2012. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
19%

Ha 19 évesen járnál egyetemre és eltartanának a szüleid, akkor te sem dolgoznál. Tehát ilyet elővenni nagyon nem fair. Már ez ok a szétválásra.

De az is elég ok, ha valamelyik fél azt mondja, hogy én tartalak el.

2012. máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Én nem értem, miért vagy még vele. Szerintem már az is sok, hogy diákmunkát vállalsz meg diákhitelt veszel fel. Ezek után egy szava sem lehetne. Főleg, hogy egy párkapcsolat nem erről szól, hogy ki fizet többet. Nem is értem, mit vár. Szerintem egyszerűen jelentsd be, hogy oké, akkor elköltözöl, és nem kell többé eltartania.
2012. máj. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Pedig úgy tünik sok helyen erről szól sajna...Hallom más évfolyamtársamtól is akik már összeköltöznek,hogy morog a pára,(aki már dolgozik)hogy el kell tartani.De olyan is van ahol már a szülők unják a dolgot,és teszik a megjegyzéseket,még 19-20 éveseknél is...:-(

Sőt más,de itt a GYK-en is olvasom,hogy ugyanaez a műsor megy gyerekkel otton lévő anyukáknál:-(

Úgy tünik egyre anyagiassabbak a férfiak mindenkinek a multiban dolgozó jó fizujú karrierista csajok kellenek.Na jó,nem mindenkinek,de egyre inkább ez lesz a tendencia...

2012. máj. 11. 09:34
 20/23 anonim ***** válasza:

Szerintem szerencsésnek érezhetné magát a párod. Tényleg lehet, hogy kicsit "irigykedik" mert esetleg magasabb végzettséged lesz...

Én amondó vagyok, ha ilyesmiket vág a fejedhez, nem biztos, hogy még mindig szeret téged.

Tudta, hogy így lesz már mikor összeköltöztetek. Így is akart téged - akkor most mi a probléma?

25/N

2012. máj. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!