Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit számít a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit számít a kapcsolat harmóniájának szempontjából ha az egyik fél okosabb mint a másik?

Figyelt kérdés

Nem arra gondolok hogy az egyik atomfizikus a másik meg 3-ig sem tud számolni hanem pl az egyik jobban tudja azokat a dolgokat melyek mostanában a világban történnek.

Bár lehet egyszerűbb ha úgy írom hogy műveltebb mint a másik.


2012. máj. 13. 07:00
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Minden kapcsolatnak ilyennek kéne lenni. A férfinek mindig okosabbnak kell lennie. Ha a no az okosabb, akko tégen rossz. Ezt nem nogyulolésbol mondtam, csak a no a magaiztosságot, dominanciát keresi, aki irányít, az alfa-hímet. Ha a no okosabb, akkor o irányít, és a kapcsolatnak befellegzett.

Bár lehet egyszerűbb ha úgy írom hogy:

No>férfi--->diszharmónia

Férfi>no--->harmónia

2012. máj. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

En azt mondanam, hogy bizonyos szinten legyenek egyforma nivon, de azert egyik tudjon errol, meg a masik arrol beszelni, hogy tudjak egyensulyba tartani a parbeszedeket es tudjanak figyelni egymasra. Mert ha csak egyiknek van esze akkor a masik beleun abba, hogy a masik fel milyen tudattlan , meg abban az esetben is ha a ferfi okosabb mint a no vagy forditva, Nekem van egy csaj baratnom akinek van baratja es mikor harmasban vagyunk a csaj meg se tud mukkani 1 szot sem szol mert egy temahoz sem tud hozzaszolni, a baratja felfigyelt arra, hogy en honnan tudok annyit hozzajuk viszonyitva foleg a csajahoz....


32 l

2012. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem probléma, mert előbb utóbb az egyiknek kisebbségi komplexusa lesz a másik mellett. Általában ha a nő okosabb, azt egy férfi nem bírja elviselni. A nők jobban viselik a "butuska" szerepét. Van 2 barátnőm, akik egy náluk nyilván okosabb, műveltebb pasival járnak és amikor társaságban vagyunk, egyik csajnak sincs véleménye, hanem szorgalmasan bólogatnak, amikor a pasijuk megszólal. Szerintem ez nagyon szánalmas. De azt hiszem, a férfiak szeretik az ilyen "buta" lányokat, mert azokkal nincs baj. Nem kérdeznek, nem szólnak bele a dolgokba... Mondjuk én nem tudnék olyan kapcsolatban élni, ahol az egyik fél "butább". Szerintem az a jó, ha minkettő értelmes, de mondjuk más területen jók, mert akkor jól kiegészítik egymást.
2012. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy a másik fél is eltud azért 3-ig számolni, akkor még sem lehet akkora szakadék a 2 fél között.

Műveltség, kinek mit jelent a műveltség. Nem tudom, hogy mi a nemed, de szerintem imponáló, ha egy férfi az okosabb és a nő sem buta mellette. Fordított felállásban a nőt talán zavarná, hogy műveltebb, a férfinak meg sértené a férfiúi büszkeségét.

2012. máj. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én egy idő után nem bírtam elviselni a butuska feleségemet. Egy ideig jó, hogy én vagyok az ész a családban és én mondok meg mindent, de egy idő után unalmas és fárasztó is.

Válás után kifejezetten értelmes nőket kerestem. Van néhány dolog, amit a mostani barátnőm jobban tud, mint én, de ez nem zavar. Nem baj, ha tanulhatok tőle valamit.

2012. máj. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mennyivel okosabb?
2012. máj. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én vagyok a fiú,még nem járunk(de nem sok hiányzik hozzá)ahogy így többen beszélgettünk megjegyezte hogy néha feszélyezve érzi magát ha "ilyen okos emberekkel "kell beszélgetnie.én nem érzem,hogy olyan nagy dolgokról beszélgettünk volna.

na csak ezért kérdeztem hogy mennyire jÓ/rossz dolog ez.

2012. máj. 13. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha te nem érzed, hogy olyan különösebben "bonyolult" dologról beszélgettetek, de ő már azt is túl soknak találta, akkor valszeg elég nagy különbség van köztetek. Igazából nektek kell érezni, hogy ez probléma, vagy sem, de én nem mennék bele ilyen kapcsolatba. Eddig az a tapasztalatom, hogy az ilyesmiből nem sül ki sok jó. De ez csak egy vélemény.

21/L

2012. máj. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
tudom hogy én kérdeztem de belegondolva nem érzem olyan nagy dolognak ezt.
2012. máj. 14. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!