Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak, ti kezdenétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak, ti kezdenétek komolyabbnak induló kapcsolatot ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Ha tudjátok, hogy a lány nemsokára kb. 1 évig külföldön lesz és csak ritkán jön haza, de a kapcsolat komolynak indul, sőt olyan amire régóta vágytatok, belemennétek vagy inkább dobnátok a saját boldogságotokat emiatt? (Én vagyok a lány).
2012. máj. 14. 00:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Én inkább nem kezdenék bele. Mondom ezt úgy, hogy mindkét fél helyzetében is voltam már, egyik sem leányálom, de nem szabad hosszabb külföldi útnak friss kapcsolattal nekivágni, mert a szakítás sokkal jobban fáj odakint.
2012. máj. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Első voltam, 24/N
2012. máj. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jó kérdés, írogatnék neki, de mellette ha úgy adódna, tartanék 1 szeretőt is, feltételezve, hogy a nőnek is van egy cserekukija. 1 év szex nélkül, az írtózatos lehet. Én 2 napig is alig bírom ki.

38/f

2012. máj. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem. nagyon nem hiszek a távkapcsolatban , majd egy év múlva megnézzük mi lesz.
2012. máj. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
szerintem nem jó ötlet :/
2012. máj. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem kezdenék.
2012. máj. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elég szomorú ez az egyöntetűség, de értem. Sosem voltam még távkapcsolatban, én is félek tőle, de (sajnos?) ritkaságszámba megy az eddigi kapcsolatunk.:(
2012. máj. 14. 00:43
 8/10 anonim ***** válasza:

a távkapcs kb annyit jelent,hogy őt csak kéthetente dugom.

gyakorlatilag egy sima szerető,de semmiképpen nem komoly kapcs.

és persze.

ha lelép akkor ugyott folytatnám,ahol abbahagytam.

egy héten 1x-2x meg lehet vele skájpolni azért,hogy ha tényleg annyira jó csaj.

2012. máj. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem
2012. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
figyi,én simán belemennék.legalábbis megpróbálnám.főleg úgy hogy manapság nem kevés embernél van olyan hogy akár 1 évig tök egyedül vannak,nincs párkapcsolatuk.és nem azért mert rondák vagy akármi bajuk van,hanem egyszerűen így alakulnak a dolgok.de azért tudni kéne mit takar az hogy ritkán jön haza,mennyire megbízható a srác és persze hogy te mennyire viselnéd a kevés találkozást.mert ugye a nők sem szentek,akárki akármit mond.
2012. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!