Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom miről beszéljek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom miről beszéljek vele:SSS Nincs valakinek valami ötlete? Az összes ötletemet előttem már><" Még nem vagyunk együtt, de van rá esély. Azt hiszem. De mivel nem tudok témákat feldobni, nem beszélünk annyit Lécci help!

Figyelt kérdés
A srác 17 éves. Lehet ez segít picit ://
2012. máj. 14. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a Wowról.
2012. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pokémonról
2012. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
amúgy szerintem inkább találkozzatok és tegyétek össze amitek van, beszélni felesleges!
2012. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Háát x''D Wowról tuti nem fogunk, A pokemon az jó, de nem épp ide illik :'D De azért köszi:) 3.kommentelő, neked meg csak annyit, hogy rajta vagyunk, de előbb össze is kéne jönni tudod...;D
2012. máj. 14. 22:37
 5/11 anonim ***** válasza:
A mai világban?? ugyan?? minek??
2012. máj. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bökdössétek egymást, mint facebookon, csak élőben.
2012. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát tudod ><" Én nem az a fajta vagyok, aki csak úgy 'Na akkor most sex lesz!' :''DDD Túl romantikus a fajtám :S Nekem kell az, hogy ölelgessen, beszélgessünk, megismerjem:) Anélkül nincs semmi! xD
2012. máj. 14. 22:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Picit messze lakik ><" Szal nehéz lenne naponta megbökni élőben :'DD
2012. máj. 14. 22:45
 9/11 anonim ***** válasza:
nyiss ki egy szótárt egy random helyen, bökj az egyik szóra és beszélgessetek arról, mikor kifogy az ötlet ismételd meg ezt.
2012. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Megtettem... a szó 'Kék úszójú Tonhal' Hmmm~ Micsoda témaaaaaaa :''''''''''D <3
2012. máj. 14. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!