Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van velünk? Lesz még jobb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velünk? Lesz még jobb? (hosszú lesz, és komoly válaszokat kérnék)

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt lassan a párommal. Nagyon komoly a dolog, hamarosan meg szeretné kérni a kezem, de az esküvőt még későbbre tervezzük. 20 éves vagyok. Ő nekem nem a legelső, csak az első hosszú kapcsolatom, de úgy vélem, nem kell nekem még egy kretén, ő tökéletesen megfelel külsőre, belsőre egyaránt, és egyeznek a terveink is, minden adott. Viszont mivel minden nap találkozunk, és ez így is volt mindig, lassan nem érzek különbséget mikor velem van, meg mikor nincs. Ha nincs itt, minden órában hív... Nagyon ragaszkodó. Hogy mondjam el neki, hogy ez nekem sok? Az elején még jól éreztem magam így, de már unalmasnak tűnik az egész életem, és ezt ő se dobja fel túlzottan. Én szeretem, nem arról van szó, hogy elhagynám, de... mit tegyünk? Másfelől... a szex sem mindig olyan nagyon jó, csak ritkán, mikor tényleg minden tökéletes. Annyira nem is vágyom a szexre, ez lehet a stressz miatt? (vizsgázom) köszi előre is

2012. máj. 15. 11:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha mindketten dolgozni fogtok, nem lesz ennyi időtök egymásra, hiányozni fogtok egymásnak. Jobb lesz.
2012. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
a stressz könnyen kedvtelenné tesz ez tény. ne aggódj minden rendben van köztetek. örülj neki, hogy ragaszkodik hozzád... lehet, hogy ez 1 kicsit zavaró, de ha meg a magas égről tojna rád az nagyobb probléma lenne szerintem... tehát igazából nincs miért aggódnod.
2012. máj. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
minek ilyen korán h megkérje a kezed? az a gyűrű nem fog változtatni semmit, főleg, h nem jó a kapcs.. nem ez fogja megoldani, mielőtt ekkora lépést megtesztek, gondolkodjatok el, h megéri-e.... a minden órában való hivogatásért meg én már régen kidobtam volna.. falramászok az olyantól.....
2012. máj. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Megértem az ellenérzésed. Ha valaki minden órában hívna amikor nincs ott, valószínűleg őrületbe kergetne, szerethetem bármennyire. Szerintem a legtisztább, ha megbeszéled Vele. Lehet részben azért is csinálja, hogy a kedvedben járjon. Nyugodtan, őszintén mondd el, hogy nagyon szereted, de adjatok egy kis életteret egymásnak. Nem jó ennyire scak egymástól függni.
2012. máj. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha màr most ilyen gondjaid vannak mi lesz kèsobb?szerintem mond meg neki ezeket amiket itt leirtàl...nem kell amugy sem mindig a màsikkal lenni.
2012. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen. Igaz, megmondom neki, talán tényleg azért csinálja, mert azt hiszi, nekem így jó. Viszont nem az eljegyzésről kérdeztem, szóval nem várok választ azzal kapcsolatban. Szerintem az ember érzi, mikor kell megtenni a lépést. ebben nem hallgatnánk másra soha :)
2012. máj. 15. 12:12
 7/12 Amapola válasza:

Egy tartósan fennálló kapcsolatban törvényszerű,hogy egy idő után ellaposodnak a dolgok, senki sem állította,hogy egy párkapcsolat,és majdan egy házasság folyamatos tüzijáték...Vannak hullámhegyek,hullámvölgyek,meg kell tanulni alkalmazkodni hozzá.Én 3 éve vagyok együtt a párommal,s nálunk is fordult már elő ilyen,de túl lehet lendülni rajta,sőt túl is kell:)

Az,hogy nem hiányzik a párod ha nincs Veled azt jelenti,hogy tul sokat vagytok együtt,de ha nem is vagytok együtt állandóan hív,tehát időt sem ad Neked arra,hogy esetleg hiányát érezd.

Próbálj meg több időt szánni magadra.Ha unalmasnak érzed az életed,akkor ne benne keresd a hibát,hanem próbálj magadban rendet rakni.Keress magadnak olyan hobbit,amiben kedvedet leled,ami ellazít,és ami csak rólad szól és nem rólatok.Tervezz programokat a barátnőiddel,ismerj meg más embereket,kezdj el teniszezni,vagy bármi mást,ami színt visz az életedbe.A barátodnak tiszteletben kell tartania,azt,hogy nem csak ő létezik a világon,ne akarjon mindig mindent tudni rólad.Az,hogy óránként telefonál szerintem azt is jelentheti,hogy eléggé féltékeny típus,de ezt csak gondolom,mert erről nem tettél említést.

A szex nagyon fontos egy kapcsolatban,muszáj őszintén elmondanod Neki,ha valami nem stimmel.Még ha kellemetlen is erről beszélned Vele tedd meg,mert ha magadba fojtod abból nem lesz megoldás.Az,hogy feszült vagy a vizsgáid miatt teljesen normális,de biztosan más oka is van annak,ha nem kívánod az együttléteket.A szex két emberről szól,ne feledd,ha Neked nem jó,valószínűleg a párodnak sem annyira.

Egyébként szerencsés vagy,hogy megbecsül,és komolyan tervez Veled,törekedj arra,hogy tisztázzátok a problémákat.

2012. máj. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hallgatsz másokra, vagy nem, arra reflektáltam, amit irtál, h nem jöttök ki jól.. tehát, ha most ez van, akkor az a gyűrű nem old meg semmit, ennyit akartam csak mondani..
2012. máj. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen megint :) sportolni mindenképp fogok ha vége ennek az őrült időszaknak:D teniszeztem is 3 évig, csak a társaság megromlott... na mindegy.:D a lényeg h fogok megint, és ahogy így elmondtátok, úgy tökéletes lenne minden, ha maradna időm magamra! Az is aggasztott, hogy nem tudom, mi pontosan a baj. Egyébként az h nem jövünk ki jól sztem nem igaz így, mert minden vágyam, hogy a felesége legyek:) nem azért mert akkor magamhoz kötöm, illetve nem ez a külön ok rá, csak mert boldog lennék, ha vele oszthatnám meg a hátralévő életem, akkor is, ha mindig így maradnak a dolgok. - tanácsok megfogadva, köszi
2012. máj. 15. 12:41
 10/12 Diavolino44 ***** válasza:

Sok gondolatot ebresztett bennem ez a kerdes!


- A ket fontos kapcsolatomban 2 ev utan ereztem azt, hogy a lila kod mar elmult, s helyette belepett a szeretet s a ragaszkodas. Valoszinluleg veled is ez lehet, hogy mostmar egy picit at kell ertekelned a kapcsolatot magadban.

(s szerintem vele akarsz maradni)

- A szerelem ket ember kozott jo esetben azert alakul ki, mert megfog valami a masikban, a szemelyisege, gondolkodasmodja, ertekrendszere. 2 ev utan mar minden kozos. Vajon megtalalod benne azt az egyediseget amiert anno beleszerettel? Sajnos nem!

Szerintem a kapcsolatok ellaposodasanak ez az egyik oka.

S nagyon jokat irtak elottem, legyen egy kulon eleted, sport, hobby, baratnos partyzasok stb. Ezekrol lehet kesobb beszelgetni. Uj elmenyt lenduletet ad a kapcsolatnak.

Nem azt erzed hogy rab vagy a kapcsolatba. Hanem neha kinyitjak a kalitkat s te ujra megelheted magadat, de tudod hogy van egy otthonod ahova barmikor visszamehetsz.

- Kommunikacio hianya: Ha mar kell egy forum ahol segitseget kerhetsz ott szerintem baj van a kapcsolattal. Ha nincs meg a bizalom, hogy a problemakat eloszor vele kozold, akkor eloszor a sajat fejedbe kell rendet tenni.

- Szex szerintem javulni fog, ha azt is megbeszelitek!

- S szerintem az nagyon beteg, hogy orankent hivogat, az inkabb gyerekes mint ferfias viselkedes..

2012. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!