Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosak a félelmeim a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosak a félelmeim a barátnőmmel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

kb 3 hónapja vagyunk együtt...ő akart velem lenni mármint ő udvarolt nekem az elején csak szex kapcsolat volt köztünk kb 4 hónapig aztán mégis össze jöttünk kezdtem én is megszeretni...mindennap keres és beszélünk a szexel sincsen probléma. De valamiért nem szeretek elmenni vele semmilyen buliba mert iszik és mintha teljesen levetkőzne a gátlásaiból, nem az hogy megcsal meg össze vissza ugrál mindenkin hanem így viccből mondja PL: "babám haza akarok menni erre ő... nem én most itt maradok x emberrel", a barátait szokta ilyenkor emlegetni ezért voltak már nagy veszekedések ez miatt kapott is már tőlem egy pofont aminek sírás és bocsánat kérés lett a vége (ő kért). Már beszéltem vele nem egyszer, hogy ez nekem nem tetszik azt mondta, hogy többet nem csinál ilyet és nagyon szeret meg ,hogy vegyem már észre miket meg nem tett értem. Igazából a mai napig ő jön hozzám meg tényleg mindennap keres és vele vagyok.

De nem tudom olyan szar érzés tényleg megszerettem és valamiért nem tudok benne megbízni, féltékeny vagyok nagyon és nem tudok ellazulni a környezetében, ha csak nem szexelünk..volt egy 9 éves kapcsolata elöttem a barátja megcsalta majd ezért ő is.

Kb ennyi mi lehet bajj? és ,ha velem van akkor hogy próbáljam meg oldani? ő 25 éves én meg 19

köszönöm a válaszokat



2012. máj. 15. 15:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Most is amúgy itt fekszik az ágyamba de nincs kedvem oda menni hozzá:D ...csak egy kis részlet az életemből..:S
2012. máj. 15. 15:48
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Mondjuk kezd azzal hogy nem pofozod.
2012. máj. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
a te helyedben örülnék,hogy van barátnőm,nem itt nyavalyognék,nekem nincs baz.meg !!!!
2012. máj. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Elég gáz a barátnőd, hogy 25 évesen még ilyen buta: közönséges.
2012. máj. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Hát szerintem neked kellett volna bocsánatot kérni tőle, ha már olyan 'nagy ember' vagy, hogy megpofozol egy nőt! Nyilvánvalóan szeret, ha 25 éves kora ellenére ilyeneket elvisel. Neked kellene kicsit odatenni magad a dologhoz, és észrevenni, hogy egy kapcsolat nem arról szól, hogy uralkodsz valakin, akinek nem lehet önálló döntése sem melletted.
2012. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Mekkora szemétláda, a barátaival is akar néha lenni...

Pontosan mit is jelent, hogy levetközi a gátlásait? Mert amit leírtál az annyi, hogy ott akar maradni a buliban a barátaival.

Neked járna egy tarkólövés azért, mert uralkodni akarsz valakin, aki látszólag szeret, neki meg a szívlapát, mert annyira hülye, hogy elvisel téged.

2012. máj. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
most komolyan azért megpofoztad, mert nem akart veled hazamenni? miért nem mentél te haza, másnap meg szakítasz vele, vagy valami. gáz mind a két fél.
2012. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tévedek, de a leírásod alapján Te vagy a gyökér. Bocs.
2012. máj. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem téged sajnállak.
2012. máj. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
tényleg én voltam az igazatok van ma megbeszéltem vele a dolgokat és próbálok uralkodni magamon nem fogok a semmiért belé veszni...köszönöm a válaszokat
2012. máj. 15. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!