Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pénteken ott voltam barátomnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Virdzsoo. kérdése:

Pénteken ott voltam barátomnál, nagyon romantikus volt. De úgy érzem mégsem szeret, sosem mutatja ki, csak amikor kettesben vagyunk, barátai előtt bunkó velem :/ de tőle nem merem megkérdezni, hogy miért van így. Szerintetek?

Figyelt kérdés
szeret?

#szerintetek szeret
2012. máj. 16. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Az már baj,ha nem mersz ilyenekről beszélni. Mi van,ha nagyobb problémáitok lesznek?
2012. máj. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez jogos,de ő olyan aki nem fut egy lány után sem, és félek ha megkérdezem akkor kidob..
2012. máj. 16. 18:27
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Kérdezd meg szerintem nyugodtan, ha kidob, kidob, de akkor jobb is hogy kidobott. Csak úgy gyere össze egy fiúval, hogy magadat adod, valaki vagy szeret úgy ahogy vagy, vagy nem. Ha nem,akkor meg nem érdemes egymásra "fecsérelni" az időt.

2012. máj. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Sejtésem szerint fiatalok lehettek még. Ha emiatt szakít veled, akkor ez a kapcsolat ennyit ért. Vagy bátor leszel és lépsz, és ha szeret akkor nem enged el és jobban is fog tisztelni, vagy kidob és akkor tudni fogod, hogy ennyit értél neki és így nem kell rá pazarolni az időt a továbbiakban. Majd rájön ő is, hogy ez a viselkedés hosszútávon nem nyerő. Neked meg lehetőséged nyílik arra, hogy egy normálisabb fiúval ismerkedj meg ha a mai fiatalok között van ilyen... Sajnos mostanában az a trend a fiatalabb korosztályban, hogy a fiúk lekezelőek a lányokkal, mert emiatt a vasággyal 20kilós gyerek is kőkeménynek fogja érezni magát, egészen addig amíg egy félelmetes chiwawa rá nem vakkant :)
2012. máj. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igaza van az előzőnek, ha jót akarsz magadnak nagyon fogadd meg a tanácsát!

én a helyedben mindenképp kidobnám, igaz én ilyennel össze se jöttem volna, de az most mindegy a lényeg, hogy ez nagyon megalázó számodra, de ha hagyod akkor tulajdonképp sajnos meg is érdemled...:S

Szerintem nem szeret, és ne hagyd hogy ilyen tiszteletlenül bánjon veled bárki is!

De ha esetleg van húga, akkor példálózhatnál, hogy mért viselkedik veled így, gondolom, ha a húgával így viselkedne valaki akkor kitaposná a belét.

Másik pedig, hogy igenis mondd meg neki és állj ki a tiszteletért, fogadok ha felállnál és szétoltanád hogy kinek képzeli magát behúzná fülét-farkát, gondolom nincs hozzászokva hogy visszapofáznak neki.

Bár én még mindig azt mondom az ilyen pasi ennyi erőfeszítést sem ér.

2012. máj. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

döntsd el, mit vársz az élettől, meg a pasiktól.

mi akarsz lenni kapcaronygy, vagy álomnő ?!

2012. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megmondtad neki?
2017. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!