Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség kéne a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség kéne a barátnőmmel kapcsolatban mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy amikor együtt vagyunk(pl.:suli, náluk...stb.) akkor azt mondja hogy mindenhogyan akar "úgy" is már ha értitek hogy értem, az a lényeg hogy ha meg küllön vagyunk akkor nem akar úgy azt mondta nemrég hogy amit irántam érez az nem 100% hanem csak 70% de azt már kijavítottam!! Segítség kéne hogy mit csináljak hogy ne két énje legyen egy akkor amikor velem van és amikor nem hanem, LEGYEN UGYAN AZ MINDÍG!!! előre is köszönöm (Én:15/F

Ő:14/L

tudom fiatalok vagyunk de őszintén kit nem érdekel ilyenkor ez a téma??)



2012. máj. 17. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
nem értem, mi van a százalékokkal, de ha jól értem, szexelni akarna veled. mi aztán hiába mondjuk, hogy korai, akkor is megteszitek, ha úgy akarjátok...
2012. máj. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Sajnos nem tudok segíteni. Az a gond, hogy nem olvastam el a szöveged. :D
2012. máj. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Senkinek nem szokott elsőre leesni(már bocsánat,de ezt tapasztalom),hogy először VELE kell beszélni és csak utána érdemes segítséget kérni?!Most komolyan,gyakorlatilag mi semmit nem tudunk segíteni,maximum közhelyeket tudunk neked írni de hogy VELE mi legyen azt ő meg te tudjátok,ha te meg nem akkor kérdezd meg tőle.
2012. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 éves... azt se tudja mi az a szerelem csak játsza a nagylányt. Tudom milyen 14 évesnek lenni jaj de aranyos úgy tetszik ó szerelmes vagyok....19 éves vagyok...az hogy ezt hallja mindenhonnan médiából barátnőitől, hogy pasik szex pia ... na mindegy nem megyek bele várj egy kicsit míg megkomolyodik
2012. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem ő akarja!!
2012. máj. 19. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!