Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik lehetnek azok az okok ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik lehetnek azok az okok ami miatt nem illik össze egy csaj és egy pasi annak ellenére, hogy külsőre tetszenek egymásnak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 28. 01:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A belső tulajdonságok ellentétei. Hogy magamat hozzam fel példának, sosem értettem azokat az embereket, akiknek van életcéljuk. Az enyém max. a semmittevés :)

Így nem is maradnék meg sokáig egy olyan csaj mellett, aki pl. a tanulásnak, táncnak, stb-nek él. Egyszerűen idegesítene.

2009. jún. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az illat.

A nők kiszagolják a férfi immunrendszerét - és az tetszik nekik, ami a sajátjuktól nagyon különbözik.


Előfordulhat az is, hogy annyira vágynak egymásra, hogy emiatt nem képesek egyesülni. Nagyon ritka, mert rettenetesen imádniuk kell hozzá egymást.


Amúgy meg tényleg a belső tulajdonságok: bármi miatt előfordulhat, hogy a természetük nem illik össze.

2009. jún. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem működik a szex közöttük. Mások az igényeik.
2009. jún. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az életfelfogás, normák, életcélok, eltérő érdeklődési kör...szerintem semmi köze a szexhez. Hacsak valaki nem a pelenkás játékokra vágyik, amit a párja nem akar. Én meg azokat nem értem, akik élnek bele a semmibe!!
2009. jún. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nincs közös érdeklődés, nincs közös beszélgetnivaló, ennyi.Ami talán még fontosabb vagy a szex, VAGY AZ ILLAT..az illat pl abban kimerül, hogy ápolt legyen valaki.
2009. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hosszú távon, vagy rövid távon?

Mert hosszú távon lehet anyagi helyzet(beli különbség), más gondolkodás, vallás, büntetett előélet, távolság, eltérő érdeklődési kör, hatalmas korkülönbség, más életfelfogás, etc.

Rövid távon talán "elég" hozzá az is, ha nem passzolnak szexuálisan (gondolván itt arra, ha csak alkalmi kapcsolatot keresnek, vagy futó kalandot) - egyébként én ebben nem hiszek, legalábbis hosszútávon, mert szerintem idővel tud egymáshoz úgy csiszolódni két ember, hogy ez ne okozzon gondot. Na de egy pár napos ismeretség után?, aztán az is, ha egyikük vagy másikuk huzamosabb ideig, vagy sokszor nem ér rá, ha fontosabbak a haverok/barátok...

2009. jún. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na igen, mi épp azért kényszerültünk szakítani a barátnőmmel, mert nekem volt/van célom, amiért teszek is, neki viszont nem nagyon, és ez a különbség az évek során nagyon előtérbe került...
2009. jún. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Figyelmedbe ajanlok 1 nagyon erdekes konyvet, amibol szerintem sokat lehet tanulni, a cime: Ruth Minshull:Erzelmek.Itt megtalalod: [link]
2009. júl. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!