Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet szeretni es szeretve lenni egy zarkozott barattal?

Figyelt kérdés
A baratomnak ilyen a termeszete, eddig probaltam valtoztatni rajta, es elvartam h kimutassa a szeretetet, de nem tudta soha.Mostmar megertem, es megprobalom szeretni ot ugy ahogy van. De azt hogy kell? Lehet vmit tenni h egy zarkozott embertol is erezzek szeretetet? Hallom h sok embernek zarkozott a baratja, de azokkal hogy tartanak fent egy hosszas kapcsolatot?
2008. ápr. 23. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a tapasztalat azt mutatja, hogy ha nincs kommunikáció akkor egy kapcsolat nem működhet jól...ha nem tudjátok megbeszélni a problémákat akkor annak nem lehet, és nem is lesz jó vége...azt kell kideritsétek, hogy miért zárkózott...ha eltudja azt mondani, akkor nem lesz gond. 7 hónapja vagyok a barátommal, és a kapcsolatunk első hónapja azzal telt el hogy "szia hogy vagy?", "kösz jól", nagyon általános dolgokról beszélgettünk sosem volt a téma a kapcsolatunk...meg semmi komoly...ahogy telt az idő még akkor is elmondtunk egymásnak dolgokat, ha közben az "égő volt" vagy nem igazána akrtuk elmondani...mára már annyira "összeszoktunk" hogy ha nem láthatnám egy napig akkor már rettenetesen hiányzona. Ő az elsődleges ember az életemben...mert Vele mindent megbeszélek, mindent együtt oldunk meg...

és most is én vagyok a megértő, aki ha kell odaállok és elfelejtem ha olyansmi van...légy vele ilyen kis áldozattal jár, de ha szereted akkor bevállalod, mert ez csak ideiglenes állapot...lehet, sőt jobban KELL szeretni az ilyen embert:) megltod minden jóra fordul, csak légy megértő és szeressed. Remélem segithettem Üdv

2008. ápr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszi, az a baj h zarkozott tipus..ami a legjobban kene neki, nem mondja, es nem tudom kiszendi belole..elvarna h talaljam ki...s mondtam h azt nem lehet!picit lehet depis is neha..,ugy erzi nem erdemel meg engem neha, megh nem tudna megadni amire szuksegem van...nem tudom mit tgyek fele...es igazad van..ha nicns komunikacio nicns kapcsolat
2008. ápr. 24. 14:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha vele akarsz élni, akkor meg kell találnotok a hangot egymással, és meg kell ismerni a másikat. Szervezzél közös programot, hogy megismerjétek egymást. Próbálj meg beszélni vele (nem kell lerohanni. Mesélj magadról). Hagyd őt is beszélni. Kérdezgesd, ha mond valamit. Van olyan fiú, aki magától nem nagyon tud beszélni, de kérdezgetni lehet.
2008. ápr. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!