Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tisztázzuk az érzéseink...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tisztázzuk az érzéseinket? Hogyan beszéljünk róla?

Figyelt kérdés

Adva van egy férfi, aki iránt érzek valamit. A kapcsolat félig-meddig van, de amolyan titkos viszony. Az egyértelmű számomra, hogy nem akarnám, hogy komolyabb legyen a dolog, mert én is tudom, hogy nem illenénk össze. Ennek ellenére azért jó érzés lenne tudni, hogy nem hagyom hidegen, hogy nem teljesen mindegy neki kivel van, stb. (hiszen minden nőnek jól esik egy kis romantika, kedvesség)

Amikor kettesben vagyunk nem igazán tudunk beszélgetni kettőnk kapcsolatáról, sőt sose beszélünk. Azonban írott formában (email, sms) már mindkettőnk részéről voltak „megjegyzések” (hiányzol, jó volt látni, látni szeretnélek, és dícséretek a külsőre stb stb). De egyikünk se az a fajta, aki érzéseit könnyen kimutatja, meg gondolom a kapcsolat milyensége miatt sem.


Nem tudom, hogyan beszéljek vele kettőnkről úgy, hogy ne ijedjen meg, ne érezzen semmit sem követelésnek,stb. Egyszerűen csak azt akarom, hogy ne kelljen állandóan taktikázni (most nem írok, mert 2 napja ő sem írt, stb stb idióta praktikák) és gondolkodni azon, hogy most "hányadán állunk"


Annyit azért még megemlítenék, hogy közel egy éve tart a dolog, de nem túl intenzív (átlag két hetente jön össze egy pár órás találka kettesben)


2008. ápr. 23. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen kapcsolatom...márha lehet ennek nevezni.Olyan 2,5 év után leültem a sráccal szemben,és egyszerűen megkérdeztem,hogy mi afrancot is akarunk mi egymástól,mert elég volt ebből a huza-vonából,és mit is érez.1,5óra mély beszélgetés után eljutottunk oda,hogy ő szeret,csak még nem érzi magát érettnek egy komol kapcsolatra.Elküldtem a fenébe!Aztán persze megint találkozgattunk.Majd meguntam ezt is,és úgy döntöttem,hogy így nem lehet élni.Azóta férjhez mentem,gyermeket várunk,szeretjük egymást..Majd az uriember megkeresett,hogy már kész egy komoly kapcsolatra.Kiröhögtem,és faképnél hagytam.

Nos nálam beváltt:nézz a szemébe,és nyiltan kérdezz rá.

2008. ápr. 24. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ennek igaza van...ne varattasds mgad egyf erifvel..ha nem ugy titkos a kapcsolat h ferjed van v neki valakie, akkor hulyeseg titoknak hagyni, mert nem mertek rola beszelni.Itt valaki nagyon sirni fog, es sztem te leszel az, ha hagyod h tovabb melyuljenek az erzelmeid egy olyan alak miatt, aki nem kepes komoly szandekot mutatni feled. Hiudd el soha nem is fogja, amig te nem lepsz, mert ez igy neki nagyonis kenyelmes helyzet. Egy normalis ferfi egybol komoly kapcsolatot akar, es nem titokban tartani ezt..vagy ha nem is egybol de egy ido utan oda jutsz..beszej vele, es ne akovetkezmenyeket nezd, hanem a sajat boldogsagod, mert nyugi h amasik is csak azt nezi.
2008. ápr. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sajnos én is tisztába vagyok azzal, hogy beszélni kellene, de ugye az ember saját dolgaiban mindig sokkal jobban tanácstalannak érzi magát.

Nekem nincs férjem, de ő eléggé foglalt :) Ami még nem zárja ki, hogy érezzen valamit, de nyilván megnehezíti, hogy beszéljen bármiról is. Szerintetek?

2008. ápr. 24. 10:54
 4/6 anonim ***** válasza:
De miért nem vállahatjátok a kapcsolatot miért titkos? És ha van kapcsolata miért mentél bele.Meg ha kéthetente találkoztok mégis mit vársz ettől az egésztől?Egy éve tart és eddig semmit se közölt veled arról hogy változtassatok a kapcsolatotokon akkor mit vársz?Érzel valamit iránta a másik mondatban:nem akarnám hogy komolyabb legyen a dolog( ez hogy van?) nem illenétek össze akkor minek vagytok együtt?.... Igazából minek tisztázni azt ami nincs... és nem is lehet...
2008. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"Eléggé foglalt" büszke lehetsz magadra!
2008. ápr. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd békén. Ne bátorítsd, ne küldj neki célzásokat. Konkrét kérdésre mondd meg a véleményed. Remélem, nem akarsz tönkretenni egy másik kapcsolatot.
2008. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!