Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dontsem el mennyi titokzatossagot kell vinni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Majdnem szakitottunk egy ev utan,tobbek kozott mert a baratom soha nem tudtam mi a bajom, s sztem ezt megunta, feltekeny volt, nem bizott bennem stb. Pedig en csak enm akartam h unalmassa valjon a kapcsolatom.Tudom h kell a no felol titokzatossag, mertt a ferfiak azt szeretik. De mennyi kell? s kb mennyi ido utan? Tapasztalt noknek mi a sikeruk egy jo kapcsolathoz illyen teren?
2008. ápr. 24. 09:09
 1/8 anonim ***** válasza:
ez hülyeség. én például utálom a célzásokat, utalásokat. ha valamit akarsz, mondd meg! a titokzatosság pedig elég közel áll a titkolódzáshoz. ami pedig utálatos dolog, és rámehet a kapcsolat. ugyanis az alap a bizalom, amibe nem fér bele a titkolódzás. egyszerűen üti egymást a kettő. de ha ezt akarod csinálni, csináld. nem lesz unalmas a kapcsolatod. egyik sem, mert nem maradnak meg melletted sokáig így. én otthagytalak volna egy év után. ismerd meg a párodat, ne itt kérdezősködj. itt senki nem ismer titeket, csak mindenfélét jól megmondanak, ami nem tuti, hogy jó. sőt. nincs két egyforma ember, de típusok vannak. azt javaslom, ne feszítsd túl a húrt. egy pasi
2008. ápr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azert nem kell igy vnni, mert mondtam h toibbek kozott...azaz o is csinalt egy csomo mindent, ami engem is tonkretett. adtunk egy masik esleyt, s csak tanacsot szeretnek, h masok kb miket csinaltak, es mennyire szeretik a pasik a titokzatossagot. az en baratom tudom h szereti, mert mondta
2008. ápr. 24. 09:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! El vagy kicsit tévedve nem titokzatosság kell hanem intimitás. A kettő nagyon más mondj el mindent a barátodnak ő is elfog mondani mindent.Nem attol válik egy kapcsolat izgalmassá hogy nem mondasz el soha semmit a párodnak.Mérlegeld magadban hogy te szeretnél-e erről a dologról tudni ha forditott helyzetbe lennél és eszerint dönts mit mondasz el vagy mit nem. A kapcsolatot nem az öli meg hogy a párod tud rólad mindent az egy biztonságos érzés amelyben jól fogjátok érezni magatokat.Az ilyen praktikákba amit te is írtál szoktunk mi nők belebukni. Ne taktikázz érezd jól magad. :)
2008. ápr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hahooo! Emberek! A titokzatosság nem egyenlő a titkolózással! A titokzatosság (ami sztem egy kicsi kell is) olyan, mint pl.: "ma elviszlek vhová" de nem mondod meg a konkrétat! Vagy: "már tudom mit kapsz tőlem szülinapodra" így mondasz is vmit, de mégsem konkrétan... ezek kis apró meglepetések, ilyesmi a titokzatosság... Szerintem!!!
2008. ápr. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
na ezt kerdeztem!!! koszonom:D meg irhattok
2008. ápr. 24. 13:52
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hat en nem is tudom miert kell annyira titokzatosnak lenni....

Nekem mindig az oszinte nyitottsag jott be. Valahogy a megerinthetetlen csak egy ideig izgalmas.

Inkabb izgalomra es erdekessegre van szukseg, hogy jo legyen egy kapcsolat. Az nagyon rossz, ha -pl. itt sokszor olvasom- nem tudnak mit mondani a felek egymasnak vagy zarkozott az egyik fel a masik (altalaban a nok) vergodik a szeretetlensegben.

Nekem mint "tapasztalt" nonek nagyon jo kapcsolatom van a ferjemmel. Hasonlo az erdeklodesi korunk de mindkettonknek megvan a maga apro kis elete is. Szertunk egyutt logni es meg nem untunk egymasra.

Gondolom azert is, mert a veszkedeseinket ateljuk, kimondjuk ami zavar lehetoleg jokor, jo idoben. Nem kenyszeritjuk a masikat olyanra amit az nem akar. Nem titkolozunk es orulunk egymas sikereinek. Batoritjuk egymast es nyitottan beszelunk mindenrol.

Szerintem ezek nagyon fontosak egy jo kapcsolathoz.

S ne feledjuk semmi sem tokeletes.

2008. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sok keveredés van itt.

Egyrészt őszintének kell lenni, és minden FONTOS dologról beszélni.

Másrészt tényleg nem jó, ha a másik egy nyitott könyv, vagy üvegablak :-(

Különösen a lányok nem szeretik... a fiúk jobban bírják, mert a legtöbb nem nagyon szeret találgatni és megérzése sincs sok.

És mindenkinek kell önálló élet IS. Az élete egy része akkor is az övé ha párja is van.

Meg kell találni az összhangot.

2008. ápr. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ez mindenkinek az egyéniségétől függ. Ha úgy érzed, szívesen osztod meg a pároddal minden gondolatod, tegyél úgy. Ezt nem lehet az "aktuális trendhez" igazítani. Mindenkinek másra van szüksége.
2008. jún. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!