Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem hiszem el ha szeretnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem hiszem el ha szeretnek?

Figyelt kérdés
Ez mar a masodik igazan komoly kapcsolatom.Eddig is voltak barataim,de sokan atvertek mert naiv voltam.A mostani kapcsolatom majdnem tonkrement reszben mert valahogy soha nem hittem el h a baratom szeret. O zarkozott volt, nem mondta, s a barataink mindig mondtak h de higyjem el h szeret, es en azt hittem olyan mint a tobbi pedig bizonyitott. Hogy essek ezen at? Most javitottunk, es probalom hinni h szeret.. De mi van ha pont most mikor en is akarom szeretni tenyleg atver? felek, mert mar sokszor csalodtam....mit tegyek h ne erezzem s probaljak "normalisan" gondolkozni..?
2008. ápr. 24. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha már egyszer bizonyított, akkor nem fog most átverni.

Próbálj meg az eddigiektől elvonatkoztatni... ő más.

Ismerd meg! Beszélj vele sokat, hallgasd őt is (hagyd bestélni), csináljatok közös programokat...

2008. ápr. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez egy jó megoldás!ha többet vagytok együtt jobban kiismered!és talán sikerül majd megbizni benne és elhinni hogy szeret!


csak mellesleg egy kérdés:te nem csaltad meg őt?mert vannak nők akik magukból kiindulva gondolnak ilyeneket ,és ezért nem tudják elhini azt hogy szeretik őket!

2008. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
en soha nem csaltam m,eg egy baratomat se akit szerettem, a szeretetet komolyan veszem valakitol, ahogy az oszinteseget is. csak sajnos egebb maosk nem vettek komolyan es atvertek, mert hittem nekik..ezert nem merek most, es nem tudom mit tehetek ellene
2008. ápr. 25. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!