Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pszihologia nelkul mar nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pszihologia nelkul mar nem is letezhet parkapcsolat? Hogyhogy eddig "osztonbol" megadtak a nok ferfiaknak ami kell?

Figyelt kérdés
A baratommal szakitasnal voltunk, mert zarkozott volt, nem mondott el dolgokat. Az intereneten kezdtem pszihologia utan olvasni a ferfiakrol, es rengeteg dolgot megtudtam.Elegge komplikalt alakok...(de bizti mi sem vagyunk egyszerubbek) azota a baratom boldog h milyen megerto vagyok, stb.Regebb nem votl nett meg ilyenek...akkor hogy tartottak fent a boldog kapcsolatokat? Addig kerestek amig jo no jo passzban levo ferfit kapott?? Manapsag mar nincs olyan??
2008. ápr. 24. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Régebben az egyház beleverte a nőkbe, hogy tűrjenek el mindent. Válni nem lehetett, az életét sem dobhatta el (kiátkozták utána). Ha már semmi sem működött, akkor esetleg megmérgezte a férjét.

De boldog kapcsolat akár véletlenül is összejöhet (és össze is jött, régen is). No meg azért akkoriban is lehetett választani...


A mai egyenjogúság, és a fogyasztói szemlélet (mindent akarok, azonnal, NEKEM!) egyik következménye, hogy kevésbé stabilak a kapcsolatok. Ennek ellensúlyozására jó a pszichológia... odafigyelés... beleélő képesség (mindkét féltől). Valamit valamiért...

2008. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

El tudnád nekem küldeni a linket? Én is kíváncsi lennék erre az oldalra. Nekünk is eléggé megromlott mostanában a párkapcsolatunk. Előre is köszi


Ja és igen, szerintem mi sem vagyunk egyszerűek:)

2008. ápr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sosem ertettem a keresztanyamat amikor azt mondta egy nonek sokat kell turni...aztan jott az akirol azt gondoltam a nagy o es turtem....

Mire kikeveredtem a dologbol egy total idegzsaba lettem es elhataroztam en bizony nem turok tobbe!!!!Ott alltam 30 evesen es paff voltam.

Iden 34 leszek (???!!!) es igen rajottem sokmindenre.

Pl. hogy a szerelem szep dolog de nagyon haszontalan.

Hogy nem szabad magunkat feladni, mert abban a pillanatban a kapcsolatunk is elveszett. Nem szabad tobbet adni mint amit kapunk....es a pszichologia igen, mukodik.

Az elet szinte azonnal ugy rendezte, hogy talalkoztam akkor a ferjemmel. Imadom, tisztelem es felnezek ra. O ugyanigy. Szeretem es o is engem. De ez az egesz nem hirtelen fellangolo (es hirtelen elhalo) szerelembol alakult ki.

Sok boldog kapcsolat sajnos csak kivulrol az es vannak a csodak. - en ismerek tobbet is!!! :o)

Manapsag a 13 eves kislanyoknak mar a pasikon jar az eszuk pedig meg eszuk sem sok van - bocsanat azoktol akik nem igy gondolkodnak.

Nincs ido semmire. Minden azonnal kell, ahogy az elottem iro irta es nagyon igaza van.

En egy nagy aranyat tanultam meg az eletben amit nem tudom "elmondott-e" neked az oldal: Lanyok! Magatoknal butabb ferfit sose valasszatok!!!!!

Ez persze nem az iskolazottsagban merendo. Lehet valaki tobb diplomaval is egy sotet nyomorult.

2008. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért kell pszihológia, mert van.


Fellapozol egy újságot, körbenézel a neten, kinyitod a tv-t és folyamatosan azt látod, hogy miként is kellene kinéznie a dolognak. Mondanak sok okos dolgot, csak éppen a nagyrészükre semmi szükség nem lenne.


Régen a felfogásunkat, az elvárásainkat leginkább a szűkebb környezetünk, a családunk formálta. olyanok lettünk, mint ők. Manapság egy önellentmondásos, elérhetetlen vágyálmot tartunk "normálisnak". Nem is csoda, ha megkattanunk.

2008. ápr. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!