Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszu párkapcsolat után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszu párkapcsolat után mellettünk maradna a férfi a következő esetben?

Figyelt kérdés
Sok pszihologiát olvastam a férfiak természetéröl.s rájöttem, h mi nök sokat kell tegyünk h mmüködjön a párkapcsolatunk.De pl ha megházasodsz v csak nagyon régota a pároddal vagy...akkor változtatsz h éljen továbbb a kapcsolatod,de mi van ha jön egy uj kis csaj aki ep bevalja apárodnak h mennyire bele van zugva s felnéz rá stb...azt imádják a férfiak és sokak ezért nem hüségesek egy idö után..lehet valamit tenni h a férfi ne menjen el egy ilyen növel, ha a feleségétöl is megkapta eddig azt??
2008. ápr. 24. 15:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Figyelj, már bocs, de szerintem de paranoiás vagy, de lehet, h csak engem idegesitenek a kérdéseid. Nem tudom, mit értesz"tentáción", de ha a kisertesre célzol, azt "temptáció' nak hivják. Ha ezekkel a kérdésekkel gyötröd a prodat is, nem csoda ha elhagy. Próbálj meg ellazulni, nem filozni annyit, elfoglalni magad.
2008. ápr. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából a férfiak mégis csak "férfiból"vanak!lehet hogy tőled is megkapta ezeket ,de nagyon ritka az a férfi aki egtudja állni azt hogy ne csaljon meg egy nőT!de ha menni akar te ugysem tudsz ellene mit tenni mert az sem jobb ha "erőszakka" tartod magad melletT!ha szeret nem foglalkozik azzal a másik nővel,és nem megy el!
2008. ápr. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%
Eloszor is addig ne gondolkodj ilyeneken!a ferfiakban benne van a mai napig az ososzton a vadaszasra es a becserkeszesre!Ez nem azt jelenti hogy nem szeretik a parjukat,sot...Egy ferfi aki az ejszakaban megismerkedik egy novel aki felcsigazza es az agyban kotnek ki,majd reggel hazamegy es bebujik a felesege melle az agyba,minden tovabbi nelkul bele tud nezni a felesege szemebe es azt mondani:szeretlek!Kisebb lelkiismeretfurdals nelkul.Esze agaban sem all elhagyni a szeretett szemelyt,mert kell neki a biztonsag,a torodes!Nem jelenti azt hogy Te nem adsz meg neki mindent.Csak az "uj" edes csabitasa viszi bunbe!Ilyen a ferfi!Sot sajnos mi nok is sokszor!!!
2008. máj. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
" nagyon ritka az a férfi aki egtudja állni azt hogy ne csaljon meg egy nőT!" De az ilyen mi az istennek kezd kapcsolatba?????????????
2012. máj. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!