Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek tönkretesz- e egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tönkretesz- e egy párkapcsolatot az egyik fél tartós (abb) munkanélkülisége?

Figyelt kérdés
Ha igen mennyi idő utánn?Természetesen olyan emberről beszélek aki akar dogozni,de tényleg nem talál melót...
2012. máj. 30. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez sajnos több dologtól függ:

- a másik fél mennyire tolerálja ezt.

- illetve mennyire bírjátok pénzzel.

Sajnos ha anyagi gondok lesznek, és hónapról hónapra, de inkább hétről hétre kell tervezni, akkor igen.. egy idő után tönkre fogja tenni.

Az idő rajtatok múlik meddig bírjátok.

2012. máj. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem évek óta hol van, hol nincs, és nem miattam, így alakult.


Annyiban rossz, hogy a szülei piszkálnak miatta, és nem vagyunk anyagilag elvetve, de akkor sem volt sokkal jobb amikor dolgoztam, szóval nem ez a fő oka.


De nagyon sz-r.


23/N

2012. máj. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sokan a jóban-rosszban-ból csak az előbbit akarják.
2012. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A férjem jelenleg ilyen helyzetben van, vagyis már talált munkát, de csak minimálbérért dolgozik, így egy gyereket nem egyszerű nevelni, főleg hogy én meg gyeden vagyok. Sajnos már nagyon rányomja a bélyegét a kapcsolatunkra ez az állapot, pedig akar ő változtatni, csak most éppen nincs semmi lehetőség sem. Már nem tudjuk, hogy mit tehetnénk, de így komoly bajok lesznek. Attól félek, hogy ha esetleg anyagilag rendeződne is egy kicsit a helyzetünk, a lelki dolgok már sosem térnek vissza a régi kerékvágásba. Nálunk ez megy már második éve, de még kitartunk.
2012. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És az a bosszantó, hogy megy az ember, próbálkozik millió helyen és mégsem.


Én írtam másodjára. Közben eszembe jutott, hogy ami még talán kapcsolatromboló ilyenkor, hogy ingerült vagyok, depis, mert nem találok semmit, ez persze kihat a páromra is, vagy sokszor kis dolog miatt ráförmedek, a stressz.


23/N

2012. máj. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez attól is függ, hogy másik mennyire anyagias, a párommal, mi nem lakunk együtt de nagyon sokat együtt vagyunk és egyszer szeretnénk összeköltözni, neki hol van munkája hol nincs, jelenpillanatban is olyan helyen dolgozik ahol hol van munka hol nincs, van hogy csak pár órét dolgozik naponta és van olyan hogy 10-12 órát....én meg a suli befejezése óta nem találok munkát és 2 éve volt, de mi már 4 éve járunk, túl lehet élni ha ahogy az előttem iró mondta jóban-rosszban-ból nem csak jót akarjuk és tudjuk megélni
2012. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hála égnek szmélyesen ( még(?)) nem érint a dolog,csak érdekel...Pontosabban egyetme utánn voltam 1 évig munka nélkül,és akkor épp nem volt senkim,és hát a lovagjelöltek,nem igazán díjazták a dolgot...
2012. máj. 30. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!