Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megkérdezzem, hogy mi a baja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem, hogy mi a baja velem? Vgy inkább hanyagoljam?

2009. jún. 30. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:

rátapadtál és nem tartottad tiszteleteben a döntését.. és most sem tartod tiszteletben és csodálkozol, hogy idáig fajult? már lezárta, tedd te is azt és keress magadnak új kapcsolatot, de ezt a hibát nem kövesd el többet életed folyamán. mert mindig szenvedni fogsz ettől az érzéstől és mást is megkeserítesz.

27/L

2009. jún. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tedd meg, amit kér. Hidd el, néhány hét/hónap múlva már nem lesz veled ilyen ellenséges. Én már éltem át ilyent. A srác, akiért teljesen odáig voltam, egy szép levélben közölte velem, hogy ő mindent lezárt velem, és többé ne keressem. Aztán rögtön visszaírtam neki, hogy de legalább beszéljük meg, legalább hagy búcsúzzak el tőle, de olvasatlanul törölte a levelem. Eltelt 2 hónap, szenvedtem... Aztán írtam neki egy nagyon hosszú búcsúlevelet, amit közvetítő által juttattam el hozzá, és több, mint 1 hónapot vártam rá, hogy válaszoljon. Neki is emésztenie kellett még. (Pedig nem vártam választ.) Azután nem sokkal újra végérvényesen összevesztünk, ezúttal én adtam ki az útját, és számoltam föl vele mindennemű kapcsolatot, és eltelt újabb 3 hónap, mire egyszer csak írt nekem. Képzelheted, hogy kiborultam, vert a szívem, rosszul lettem... De

rendeződtek a dolgaink, és azóta barátok vagyunk, és egyikünk sem bánja, hogy így alakult.


Szóval szerintem ha most még ezt is kéri, meg is történik, nem kell elkönyvelni, hogy ez örökké így is marad. De tartsd tiszteletben a döntését, és idővel könnyebb lesz.

22/L

2009. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem is hagyd.
2010. febr. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!