Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lattassam meg a paromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lattassam meg a parommal h mennyire manipulalja az edesapja?

Figyelt kérdés

Megyunk el kulfoldre 4 napot, s szerencsere eletunkben eloszor(!!!!) az edesapja nem johet velunk!!20ak vagyunk. Idegesit mert elkenyeztette annyira h nem latja az igazi ertekeket az eletbe,s ugy tanitotta h fusson mindig minel tobb penz utan.Szerencsere tobb az esze.

Nem merem a baratom az edesapja ellen forditani, mert neki nagyon fontos a csalad, s biztos rolam mondana le.

De igy elhalasztja az igazi ertekeket! Mit tehetek ebben a 4 napban, h erezze jol es szabadon magat, h erezze h nincs az apja kontrolja alatt, es vegye eszre h eddig ott volt? Anelkul h mondjam, nem szeretnem megserteni csak jot akarok neki!


2008. ápr. 25. 12:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazabol barmit is mondassz nem fogja erteni.

Nekem egy 3 eves kapcsolatom ment el ezen. Ott nem apa volt, hanem egy apa koru barat aki az orranal fogva vezette az exemet az meg vakon kovette. A pasi nagyon messzire elment velem szemben es az exem nem hitte el nekem. Csinalta amit a "potapja" mondott neki.

Sajnalom.

Csak utolag a szakitasunk utan par honappal jott ra, hogy igazat mondtam. Sosem hazudtam neki de nekem akkor mar nem volt kedvem vele ujrakezdeni. Nem erdemelte meg tovabb az idomet.

Annyit tehetsz, hogy elhinted a dolgot de ahogy en csinaltammiszerint azt hittem elmondhatom neki mi a helyzet, nem mukodik - vagyis az en esetemben nem mukodott.

2008. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!