Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kérdezi a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Carlpage kérdése:

Miért kérdezi a barátnőm, hogy szerintem ez és ez a lány szép? Ez valami csapda?

Figyelt kérdés
Legutóbb a "legnagyobb ellensége" bikinis képét találta meg a neten, hogy "hú milyen szép" ez a csaj. Mondta jöjjek, nézzem meg, mit szólok hozzá. Én meg nem igazán tudom mit válaszoljak neki, mert tényleg csinos az a lány (csak az orra nagy, de nagyon), de a barátnőm meg kb. mindenkire féltékeny, így ha megmondanám neki mit gondolok, akkor biztos besértődne. Mit tehetek azon kívül, hogy annak a lánynak az orráról beszélek?

2012. jún. 1. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
IT'S A TRAP!
2012. jún. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mond el neki őszintén a válaszodat, de azért tegyél hozzá valamit. pl: (csinos, de nekem nem kéne; jól néz ki, de nem bukok a szolisokra; elmegy; csinos, de te sokkal csinosabb vagy; szép ez a lány, de seprű haja van, fúúj, stb)
2012. jún. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a másodikkal!
2012. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az a legjobb, ha nem akarsz hazudni hogy: nem azt mondod a csajra h szép, hanem inkább a ronda dolgait emeled ki. Lehet h hülye ötlet, de ha tényleg úgy gondolod hogy nagy az orra, akkor ennyi is elég.
2012. jún. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is szoktam hasonló kérdéseket feltenni a vőlegényemnek. Szegény, az a kétségbeesett fej, amit vág olyankor :D

Igazából én ilyenkor nem azt várom, hogy szólja le, mert ezáltal akarok önbizalmat növelni. Inkább az a kérdés foglalkoztat mindig, hogy mennyivel vagyok csúnyább/szebb nála, tehát hogy a "jó nő vonalon" hol helyezkedek el hozzá képest.

Tehát hogy a feneke szebb, de nekem pl. szebb hajam van: akkor megnyugszom, hogy valami szép rajtam, és nyugtázom, hogy min tudok esetleg javítani.

Összegezve: személy szerint én őszinte kritikát szeretek hallani, amiből azért olyan értelemben én jövök ki győztesen, hogy összességében én vagyok számára a szebb :)

2012. jún. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mikor ilyen téma feljön,a barátom azt mondja,hogy igen szép ez a csaj.De sose teszi hozzá amiket itt is írtak,hogy de te szebb vagy stb..Pedig mennyivel jobban esne..
2012. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6.! Akkor a barátod egy pecs...
2012. jún. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A barátnőd egyértelműen azt akarja hallani, hogy fikázd azt a lányt.

Én viszont ha más lányokról kérdezgetem a barátomat az őszinte véleménye érdekel. Ha szebbnek tartja nálam, akkor megpróbálok magamon változtatni úgy, hogy jobban hasonlítsak a vágyott női ideálra.

Én mondjuk pont az a típus vagyok, aki úgyse nyugszik, úgyse hiszem el, ha megdicséri valamimet, mindig maximumra törekszem, és amíg van olyan csaj, akire azt mondja, hogy az valamiben jobb, én törekszem arra, hogy übereljem. Nem feltétlenül egészséges az egész világgal versenyezni, de nincs kedvem azon bebukni a kapcsolatomat, hogy nem tettem meg a maximumot azért, hogy megfeleljek a páromnak.

2012. jún. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mikor ilyet kérdezek, akkor arra vagyok kíváncsi, hogy mi az ideálja a páromnak. Tehát azt várom, hogy őszintén mondja meg. Nyilván sokat nem fogok változtatni magamon ennek a hatására (talán semmit sem) de azért érdekel, hogy mennyire vagyok számára én jó nő. :)
2012. jún. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha már veled van, akkor tökmidnegy, hogy ki a szebb a "haverjai szerint" őneki akkor is te leszel a legeslegszebb. Ha meg mások után néz, akkor lépj le. Jobbat érdemelsz.
2012. jún. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!