Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemista lány vagyok, feladtam nemrég társkereső hírdetést és jelentkezett egy ételfutár srác. Mi a véleményetek, érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 14:08
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként ha az egyetemen nem pasizol be, akkor irtó ronda lehetsz, már ne is haragudj!
2012. jún. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
23%
29 Nekem eszembe se jutna lenézni valakit csak azért,mert nem egyforma végzettségűek a párjával.Aki ezt csinálja,az hülye.De ha a férfinek alacsonyabb végzettsége van,mint egy nőnek,ott előbb utóbb bajok lesznek.Hiába van egyenjogúság.:)Engem idegesítene,ha emiatt baßtatna a férjem.
2012. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
0%
Igen, alapvetően azt nem értem egyetemistaként minek neked hirdetés? Az egyetem a világ legnagyobb társkereső börzéje. szerintem ha félénk vagy akkor is kb max. 5 nap felszedni valakit
2012. jún. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 A kérdező kommentje:

16:13

Ez a bajom nekem, hogy fából vaskarikát gyártok és sokaknak nem tetszik.

2012. jún. 2. 16:36
 35/45 anonim ***** válasza:

Nem a végzettség számít,hanem az,hogy egy hullámhosszon legyetek!Hasonló életfelfogás,közös érdeklődési kör stb...

Főleg ezek tartanak össze hosszútávon két embert.És ez nem függ a végzettségtől...

2012. jún. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Neked egyelőre ugyanannyi a végzettséged, mint az úriembernek, mert nem diplomás vagy, "csak" egyetemista. Még az se biztos, hogy elvégzed. Ha meg mások véleményét kell kérdezned egy párkapcsolatról, akkor nem igazán vagy még érett kapcsolatra. Neked hogy esne, ha a srác tenne fel itt olyan kérdést, hogy "X forintot keresek egy hónapban, de van egy barátnőjelöltem, akit a szülei tartanak el, szerintetek érdemes kezdeni?"


Az általánosításokat meg nem ártana elkerülni a válaszadóknak sem, nekem is társkeresőről van a párom diplomásként, mert az egyetemet nem úgy fogtam fel, hogy ez a buliról bulira járás időszaka. Tapasztalatom szerint ezt egyébként is inkább a kívülállók hiszik az egyetemistákról, nekem a csoporttársaim nagy része züllés helyett tanult, mint állat. (nyelvszakon voltam)


35/N

2012. jún. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

Én sem pasiztam be az egyetemen, állandóan a tanszékek és a könyvtár között rohangáltam, este meg mentem haza a busszal,ingáztam, és készültem a zh-kra, majd jött a vizsgaidőszak.

Amúgy hasonló kérdést tennék fel én is, de én már pedagógus vagyok.

(szintén nyelvszakos voltam)

2012. jún. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
azért az egetemen rengeteg idő van pasizni.Még reál szakokon is ahol azért kicsit többet kell tanulni mint bőcsészként.(tudom végeztem mindkettőt)
2012. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kérdést fel kellett tenni, akkor inkább ne. Mert téged a jelek szerint zavar.
2012. aug. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

azért az egetemen rengeteg idő van pasizni.Még reál szakokon is ahol azért kicsit többet kell tanulni mint bőcsészként.(tudom végeztem mindkettőt)


"Bőcsészként" mit végeztél, te drága? Kommunikációt, andragógiát meg néprajzot? Mert akkor nem csodálom, hogy ráértél a p.csödet vakarni.


(nyelvszakos tanár)

2012. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!