Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idősen érdemes elkezdeni a szexet? A baratom 18,5 és mar nagyon szeretné. Több vita volt mar ebből, mert en nagyon felek. Egy eve vagyunk egyutt, es megbízom benne. Emiatt jelenleg szunetel a kapcsolatunk. Köszi L/16

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 16:10
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igazabol nem eroltette tulsagosan soha,mert mindig abbahagyta,ha akartam,tehat ezzel semmi problema,csak mar besokalt.Egy szinte tényleg megertem.Es mar rengeteg dolgot tuléltunk egyutt,ezalatt az egy ev alatt,csak amint latjuk ő is pasibol van.Csak ez a szünet dolog,ami mar 5 napja megy...értitek. :/
2012. jún. 2. 16:20
 12/25 anonim ***** válasza:

srác szégyellje össze magát, hogy erőlteti... ha félsz, akkor semmiképpen sem. csak azért lefeküdni vele, hogy veled maradjon, teljesen fölösleges, mert ha ezzel tud terrorizálni, megteszi mással is... plusz ha ennyire ez a fontos neki, akkor annak is nagy a valószínűsége, hogy a szex után otthagy.


akkor és csak is akkor szabad lefeküdni valakivel, ha már nem félsz. egy természetes izgulás belefér, de ameddig nem érzed azt, hogy na most már te is kívánod, nem vagy tisztában a folyamatokkal, védekezéssel, addig nem érdemes. nagyon jól tetted, hogy nem adtad még oda magad neki, valszeg ez a fiú nem is érdemel meg téged. érezni fogod, amikor megfelelő lesz az idő, a helyszín, és a partner, és hogy mikor vagy kész rá ;)

2012. jún. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
NA jo azert ne ess tulzasba...:) Köszönöm az aggodast,de ha egy eve együtt vagyunk...miert hagyna el?Volt mar errol szo,mert kerdezte,hogy ettol félek,hogy aztan elhagy?de tudom,hogy nem hagyna el,mert nekem mindig ott van ha kell,es tamogat,es megerdemelne...tudom,csak meg nincs itt az ideje...azt hiszem ://
2012. jún. 2. 16:26
 14/25 anonim ***** válasza:
ne azért add oda neki magad, mert szerinted megérdemelne... jah, azt látom, hogy te szereted őt, de ha ő azért kért szünetet, mert nem fekszel le vele, az SZÁNALMAS.
2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nekem ezekből még mindig úgy tűnik, hogy még mindig türelmetlen, és ez nem tisztességes veled szemben. Én nem adnám oda magam egy ilyen fiúnak. Én másfél év után vesztettem el a szüzességem, pedig ő sokkal idősebb volt, és már előttem is élt nemi életet, még se kérdezgetett tőlem ilyeneket, annyit mondott, hogy majd szóljak, ha készen állok rá, ő nem akarja elsiettetni.

Úgyhogy a te barátodban én nem bíznék meg!

Első voltam :)

2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Szia!


Tényleg nincs itt az ideje. ha azt kérdezi mikor azt mondd neki nem tudod előre mikor állsz majd rá készen, őszintén mondd meg neki hogy még nem szeretnéd, nem érzed magad elég érettnek hozzá. nem kell bedőlni olyan szővegnek, hogy majd ő vigyáz rád meg stb, mert az kamu, vigyázni nem fog tudni ha már közel neki az orgamus. azz csak egy dolog hoygy 1 éve vagytok együtt, van aki 2 évig vagy 3 is szédit egy nőt mig meg nem kapja aztán ha megvan eldobja, vagy ha nem volt jó neki akkor szakit vele.legalább nem kell majd paráznod, hogy jól védekeztek e vagy sem. várj még vele.

2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
érzelmileg zsarol, nem veszed észre..? nem kéne hagynod magad.
2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Igen, érezni fogod, ha készen állsz!
2012. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt (csak akkor én még fiatalabb, 15 éves voltam), a barátom 17. Ő nagyon akarta, de én nem voltam rá felkészülve, és így is voltak gondok a kapcsolatunkban. Szóval én a helyedben nem mennék bele, én se tettem, és életem egyik legjobb döntése volt.
2012. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Véded őt, ami érthető, mert fiatal vagy és szerelmes. De a válaszolóknak igazuk van, ha ezért tart szünetet, mert nem fekszel le vele, akkor nem szeret és nem tisztel igazán. Nagyon jól gondold meg, mert az első alkalmat nem szabad csak úgy eldobni! Akkor mondd neki, hogy szeretnéd, amikor 100%osan azt érzed, hogy készen állsz rá. Azért ne feküdj le vele, mert különben szünetet tart, vagy szakít, mert meg fogod bánni! Ha ő nem képes elfogadni, hogy te még nem érzed magad kész erre (ami maximálisan érthető) akkor ennyit is ért, és jobb is, ha nem folytatjátok.
2012. jún. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!