Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyi idősen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idősen érdemes elkezdeni a szexet? A baratom 18,5 és mar nagyon szeretné. Több vita volt mar ebből, mert en nagyon felek. Egy eve vagyunk egyutt, es megbízom benne. Emiatt jelenleg szunetel a kapcsolatunk. Köszi L/16

Figyelt kérdés
2012. jún. 2. 16:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Az első 3 mindent összefoglalt
2012. jún. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Hidd el a rózsaszín felhő ott van a szemeid előtt és vannak dolgok amiket nem veszel észre, én ezt tapasztalatból mondom . Az a lényeg, hogy neked legyen tiszta a lelkiismereted, magaddal sokkal tovább fogsz együtt élni mint bárki mással, 1 év ide vagy oda.
2012. jún. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Ezert soha nem tennem,h ne hagyjon el,ezt mar nem egyszer elmondtam.Ilyen ertelemben nem vagyok olyan mint az atlag 16 éves csajszikak.Azert megvan a magamhoz valo eszem,de persze a řozsaszín" felhőkkel kapcs.is teljesen igazatok van.Ezek utan sok mindent kell tennie,keresni,hogy minden olyan legyen,mint regen...normalisan,vaalamilyen szintem én is hibas vagyok,mert nem sok mindent hagytam neki,értitek. :/
2012. jún. 2. 20:28
 24/25 anonim ***** válasza:
Azért ne hibáztasd magad, hogy annyit engedtél neki, amennyit. Te megszabtad azt a korlátot, amin belül neked még jó. Ezt el kell fogadnia, ezért egyáltalán nem vagy hibás!
2012. jún. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Így van, itt mindenki egyre gondol, szerintem elhihetnéd nekünk! Tényleg lehet az van, hogy naiv vagy egy kicsit, mert nagyon szerelmes vagy belé, ez egy picit baj, mert ha meggyőz arról, hogy nem fog fájni, nem lesz semmi baj, te meg elhiszed, majd lefeküdtök, aztán ott fog hagyni; akkor meg sajnos bánhatod egy életen át, hogy miért neki adtad oda a szüzességed!

Még egyszer mondom, hogy én nem tenném a helyedben!


Mi csak meg akarunk téged védeni egy csalódástól!!!

2012. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!