Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rákérdezzek miért törölte a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek miért törölte a híváslistájából a nőt?

Figyelt kérdés
Párommal közös a munkahelyünk.Ma bejött egy régi nő ismerőse,Őt kereste,de nem volt bent.Kérdezték,hogy üzen-e neki valamit?Azt mondta igazából a párom üzent neki,és csak azt üzeni,hogy tudja.Mikor említettem itthon,hogy kereste,mert beszélni akart vele,Ő úgy ett,mint akinek fogalma sincs miért.Aztán eszébe jutott,hogy kérdezni akart valamit tőle,ezért hívta,de nem beszéltek,mert nem vette fel a nő a telcsit.Nem is üzent neki.No de akkor miért üzente a csaj,hogy tudja,ha nem is beszéltek.Megnéztem a telcsijét (nem szoktam) és ki van törölve a híváslistából a nő.Akkor miért törölte ki,ha nem titkolni akarta.Tudom,hogy nincs köztük semmi,nem is ez a problémám,csak az,hogy miért hazudik (mert szerintem üzent neki) és miért törölte a híváslistából?Nem balhézok vele soha azért ha valakivel beszél vagy valami,így nem értem miért kell titkolni.Szerintetek?
2008. ápr. 25. 16:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt bűzlik valami...szél fuvatlan nem indul...én rákérdeznék...hogy ha semmi gáz miért törölte ki? meg a csaj...miért hazudott ? s hogy hogy nem tudja miről van szó???
2008. ápr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hamar "eszébe jutott",miért akarhatott vele beszélni,csak eleinte csinált úgy,mint aki nem is sejti.Ráadásul én is rögtön arra gondoltam,hogy erről lehetett szó,ezt tudhatja,amit mondott.De az tuti,hogy bűzlik,különben nem törölte volna.Ráadásul ha nem beszéltek,akkor honnan tudhatja a nőci,hogy miért akarta hívni?!Viszont jelenetet sem akarok rendezni,no meg azt sem,hogy felhívja a nőt ez miatt.Nem féltékeny vagyok rá,csak az zavar,hogy hazudik a pasim,de ezt úgysem értené meg.
2008. ápr. 25. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Hmmm...az egyik ismerősöm így szerezte be a menyasszonyának a jegygyőrűt.:)Majdnem lebukott vele a csaj előtt,aki meg kiverte a balhét,mire a srác előhúzta a zsebéből a gyűrűt:):):)

Amúgy lehet nem is törölte ki,hanem már olyan régen kereste,hogy törlődött magától.Legalábbis nekem eddig csak olyan telefonom volt,aminek korlátos volt a hívásmemóriája.Így a régi hívás meg is magyarázná,hogy miért nem emlékezett rá azonnal.Vagy a csaj megemlítette,hogy mikor kereste?És ha e-mailt írt?Vagy netán egy SMSt?Honnét tudod,hogy a mobiljáról hívta,ha hívta?Nem kell mindenben problémát látni.Ha meg nem érdekel a dolog,akkor miért tettél fel ide egy kérdést?Logikusan!

2008. ápr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én következetesen törlöm a híváslistámat. Van 5 ember, akikkel rendszeresen beszélgetni szoktam, csak őket hagyom benne. a többi kuka. egyből.
2008. ápr. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!