Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fájnak nagyon az apróságok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájnak nagyon az apróságok?

Figyelt kérdés
Régebben nem, mostmár egyre gyakrabban sirok...Örök optimistának valllottam magam, akinél a pohár félig tele van...7 hónapja vagyok a barátommal, nagyon szeretem, és Ő is...annyira közel vagyunk lelkileg egymáshoz, hogy én soha nem gondoltam volna h ez lehetséges...egyetlen szavából, vagy a csendből megtudom mondani mi baja, és forditva...ennek ellenére pedig veszekedünk is rendesen. hülye kis apróságokon...de képes vagyok órákat sirni...sirva elaludni...bákódni, és másra nem is gondolni e közben...azt mondták már többen is "túl jó vagyok" és hogy ne gondoljam h mindenkitől azt fogom kapni amit adok...mellettem mindig áll(t) valaki (akár családtag, akár barát) sosem voltam úgy igazán egyedül...és rendesen bele is vagyok betegedve, ha nincs rendben valami a barátommal...nem tudom mit tehetnék...nem tudom nem szivre venni a dolgokat...pedig nem kéne...régebb nem voltam ilyen. ennyire könnyen sirós...igazi "bőgő masina" lettem:(
2008. ápr. 25. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szioka...talan azert hatnak meg az 'aprosagok' mert neked azok szamitanak....es biztos hogy a baratod nem veszi eszre hogy megbant azzal a valamivel amiert te sirsz,ezt vele meg kell beszelni hogy ha aprosag akkor ne is vegyetek figyelembe,siman beszeljetek meg,tudom nehez,de probald meg ..vagy ....egyszeruen ahogy meghallottad GONDOLKODL EL RAJTA es fel se vedd,ha aprosag...DE ahogy mondtam ha nagy dolog akkormeg kell beszelni...ha olyan kozel vagytok egymashoz akkor meg tudjatok ...
2008. ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A komolyabb nézetetérések szinte mindig az "apróságokkal" kezdődnek.

Szerintem beszéljétek meg, hogy mi a probléma. Ha azt mondja, "semmi" - akkor kezdd el ezekkel az "apróságokkal". Mondd el, hogy - bár nem létfontosságú - neked ezek számítanak, és oda kellene figyelnie.

De előtte még gondold meg: BIZTOS nincs a háttérben valamilyen nagyobb probléma???

Mert akkor ugye azzal kellene elsősorban foglalkozni...

2008. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
BIZTOS nincs valami más probléma, illetve az hogy régebb milyen volt a barátomnak (depressziós volt) emiatt van az, hogy sokszor olyankor is felhúzza az orrát mikor nem kéne...tegnap este beszéltünk és azt mondta igyekezni fog nem elekövetni ezeket a hibákat...kösz a válaszokat:) megbeszéljük...
2008. ápr. 26. 09:29
 4/4 anonim válasza:
100%
Én most vagyok túl egy 8 hónapos kapcsolaton. Nem akarlak ijesztgetni, de hasonlóan kezdett elromlani. A sok aprócska, jelentéktelennek tűnő veszekedésről csak utólag derült ki számomra, hogy a teljesen eltérő mentalitásunkra utaltak. Egy nagyobb probléma kapcsán jöttem rá arra, hogy a sok pici jel is azt mutatta, hogy mennyire nem értjük egymást, noha azt hittük, hogy de IGEN. Inkompatibilis személyiségek vagyunk :(
2008. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!