Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csúnyán veszekedik velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyán veszekedik velem a férjem, mit tegyek hogy megváltozzon?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk házasok, két kicsi gyerekünk van. Nagyon szeret engem és én is őt, ennek ellenére rettenetesen össze tudunk veszni. Tudom hogy ez időnként normális, de ő olyankor irtó csúnyán beszél velem, trágár szavakat használ...kurváz meg ilyenek.Később bocsánatot kér és szeretget, de engem nagyon zavar, félek hogy tönkremegyünk előbb-utóbb ettől. No meg a gyerekek miatt is főleg zavar.Most még nem értik, de később fogják.
2008. ápr. 25. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen csúnya beszéd ez? sürgősen ülj le vele beszélgetni és mond el neki, hogy egy kicsit uralkodhatna magán, mert ez nagyon szemétség felőled. ha nem megy neki add ki az útját.. ha szeret akkor ennyivel meg tud tisztelni.
2008. ápr. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
felőle nem felőled. bocsánat
2008. ápr. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatomat tudom neked leírni. Apu egész életében így beszélt anyukámmal, ahogyan te leírod. Csak szegény anyukám még mindig nem vált el. A helyzet kicsit jobb mióta megígértem apunak, hogy a kezébe adom a nyelvét, de általában borzasztó ocsmányul beszél vele ha veszekednek. Biztosítalak, hogy nem fog megváltozni a férjed, ha összepakolsz majd megy utánad könyörögni fogadkozni stb... de nem fog megváltozni. Szabadulj meg tőle.
2008. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én imádom őt és tudom, hogy ő is engem...ezek a veszekedések ritkán vannak, csak akkor csúnyák.Amúgy szépen élünk!
2008. ápr. 28. 18:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez elég durván hangzik, ahogy a férjed beszél veled. Engem egy pasi sem kurvázhatna le büntetlenül. Illetveg igen... de csak egyetlen egyszer. utána már nem lenne neki mivel. Őszintn szólva nem hiszem, hogy a párod tud majd uralkodni a dühkitörésein... de beszélj vele hátha én tévede..
2008. ápr. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!