Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem divat már az udvarlás a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem divat már az udvarlás a mai fiúk/férfiak körében?

Figyelt kérdés

Nem divat már virágot (csak egy szálat) vinni a randira, ha nem is az elsőre, hanem a többire??

Nem divat már meghívni egy csésze kávéra meghívni a lányt/nőt, akinek udvarolsz?

Csak nekem nagyok az elvárásaim, vagy tényleg abból áll egy randi, hogy beszélgetünk egy padon és csókolózunk, ahol senki nem lát meg???

Nem hívott el moziba, még csak egy fagylaltra sem, és még Neki nem tetszett, hogy nem voltam hajlandó vele lefeküdni 1 hónap után.

Ezért vége is lett.

Összegezve: A férfiak már nem hajlandók költeni udvarlásra, csak a szex a cél?

Maradi vagyok, mert képtelen lennék lefeküdni az első randik egyikén, mindenféle udvarlás nélkül???

23/n


2012. jún. 3. 18:03
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
63%
Teljesen igazad van! Ebből nekem is elegem van! Csomó bunkó van a világon és öröm ha összefutsz egy olyannal aki mondjuk előre enged vagy valami legalább....
2012. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
57%
Nem! A sp utánzatok azt hiszik h a nők fognak majd ilyet csinálni.
2012. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
54%
Az Isten igazodjon el rajtatok, nőkön... Ha meg udvarolnék, akkor meg az a baj, hogy biztos azért hívom el fagyira, vagy veszem a virágot/bonbont, mert meg akarom őt venni...
2012. jún. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
72%
Először is, ne általánosítsatok. Másfelől, találkoztam én már nem egy olyan lánnyal, aki kínosnak érezte, hogy ha meghívom valamire, és ragaszkodott ahhoz, hogy ő is beszálljon a költségekbe, és akkor arról még nem is beszéltünk, hogy a nemi szerepek annyira eltorzultak már, hogy bizony vannak olyan nők, akik szexistának tartják azt, ha előreengedik őket az ajtóban :P
2012. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
51%
Milyen meglepő, hogy mindenki másra vágyik és nem lehet mindenkire ráhúzni, hogy mit szeret, mit nem.
2012. jún. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
65%

Nem tudom milyen közösségben élsz, de nálunk ez még úgy van, ahogy írod.

Meg se fordulna a fejemben, hogy a lánynak ne vigyek egy találkozásra sem egy virágot, hogy ne én fizessem a számláját, ne én hívjam meg, ne kísérjem haza este. Én meg főleg ilyen vagyok, még azt is megkérdezem a lánytól, hogy megfoghatom-e a kezét, nemhogy padon csak úgy csókolózzak vele. Egy randi meg sétálásból áll leginkább nálunk.

Olyan sem volt még, hogy 1 hónap után feküdtem le egy hölggyel, minimum 2 hónap, de 3 hónap az az idő, ahol szerintem tarthat a kapcsolat heti 2 randival számolva.

22F

2012. jún. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:

3-as, 4-es: Te jó ég, én az ilyen nőket kerülöm, ezek szerintem nem normálisak.

6-os voltam.

2012. jún. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Én a kabátot is lesegítem, és bókolok is:-D.
2012. jún. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Én még mindig így udvarolok,igaz 1-2 ismerőstől kaptam már olyan beszólást,h old school vagyok.

Tényleg nagyon változik a világ..

2012. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:

Hmm. Hát nekem meglehetősen érdekes udvarlási stílusom van. A lánynak egyenlőre nem vettem semmit,és nem is hívtam meg semmire. Csak egyszer sétáltunk spontán. Most az a tervem,h újra elviszem sétálni,persze azt is úgy,mintha nem randira hívnám. Aztán ha úgy látom rajta,akkor megcsókolom.

Ezek után,ha már egyértelmű,h ő is úgy érez irántam,akkor majd meghívom valamire,és virágot adok neki,természetesen.:))

2012. jún. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!