Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 37 éves férfi akarhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 37 éves férfi akarhat komoly kapcsolatot egy 21 éves lánnyal? Vagy csak a szex érdekli?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy a férfinak egy kisgyermeke, egy válása és jó egzisztenciája van.
2012. jún. 4. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
A pasi szexet akar és az egóját legyezgetni,a nő meg persze a pénzt.Ez hülye kérdés,mindenki tudja.1 % esélyt adok arra,hogy igazi érzelmek vannak ebben a vonzódásban.A legtöbb kapcsolat a mai világban amúgy is ilyen,még akkor is,ha nem párkapcsolatról beszélünk.A legtöbb kapcsolat érdekkapcsolat.
2012. jún. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Csak szex.
2012. jún. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Dottorre ***** válasza:
0%
Nem értek egyet az előttem szólókkal. Az én közvetlen környezetemben is van több olyan 30-40-es pasi aki huszonéves nővel él évek óta. Szerintem ezt embere válogatja. Ha meg tudod fogni (a 2 fontos ponton), akkor oda lesz azért, hogy van egy fiatal, csinos barátnője,és eszébe sem fog jutni, hogy mással kéne kavarni. Ehhez nem kell más, mint hogy tökéletes legyél számára.
2012. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 kendrazoltan ***** válasza:
Dottorre: MINDIG vannak kivételek, viszont 100-ból 1 fiatal lány tud felnőni ahhoz az élethez és azokhoz a feladatokhoz, élethelyzetekhez, amik egy 35-6-7-x éves férfi mellett várják...presze, nem kizárt, működhet, de sok esélyt én sem adnék a dolognak hosszabb távon...
2012. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ha esze van, akkor elsősorban komoly kapcsolatot akar, ha viszont a lány nem akar, akkor meg belenyugszik egy rövidebbe is. Jobb nőt nem is találhatna komoly kapcsolatra, főleg ha együtt maradnak, ő már 60 éves lesz, és lesz egy 40 éves felesége.
2012. jún. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem az életkoron múlik. Az már más kérdés, hogy működhet-e. Nem kizárt. Nem is korkülönbség a probléma, hanem a lány fiatalsága. De talán éppen a férfi tapasztalata segíthet.


(Voltam hasonló helyzetben.)


36/F

2012. jún. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ha kissé gyerekes a srác akkor valószínű is hogy nem a korosztályába keresgél :D én tuti gyerekes leszek xD

De am nagyobb rá az esély, hogy csak dugni akar mert nem vesz komolyan. De ezt sztem észre tudod venni :P Meg attól is függ mennyire csajozós típus, mennyire jó ilyen téren.

f18

2012. jún. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akarhat, de nem nagyon tud. Nem tud már szabadulni az egzisztenciájától normálisan, a gyerektartást minimum fizetnie kell majd, és ott lesz a gyermeke anyja, akit a gyerekkel együtt otthagyott, egy fiatalabb nőért.
2012. jún. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!