Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom 37 éves, azt állítja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 37 éves, azt állítja, hogy ő még sosem csalódott. Ez vagy hazugság, vagy sosem volt még igazából szerelmes?

Figyelt kérdés
Még csak pár hónapja vagyunk együtt és a minap azt mondta, hogy kezd nagyon belém szeretni és ez baj, mert ő nagyon fél a szerelemtől, mert a legjobb barátai sem találnak magukra, mióta nem úgy alakult a magánéletük, ahogy szerették volna és 30 x évesen egyedül tengetik a napjaikat, magányosan. És hogy ő még sosem csalódott, de nem is szeretne erre a sorsra jutni. Voltak komoly kapcsolatai, előttem egy 3 és fél éves (ő szakított). Mit gondoltok?
2012. jún. 6. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát gondolom mindegyik kapcsolata az elhidegülés miatt ért véget, és mindig ő szakított.
2012. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem ne filózz ezen túl sokat, várd ki, hogy köztetek hogyan alakulnak a dolgok, veled hogyan viselkedik. az sokkal többet elárul, mint ez a mondat.
2012. jún. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Pontosan azért nem csalódhatott,mert a párod szakitott, ezek szerint mindenkivel.

Ugy látszik fél tõled, hogy elhagyod.

2012. jún. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én 27 vagyok és én sem csalódtam még...(remélem nem is fogok)
2012. jún. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1,3: amikor nagyot csalódtam, én szakítottam. épp azért, mert hatalmasat csalódtam
2012. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Van ilyen ember!

Az exem. (29 éves) Mindent megkapott a sorstól: lakás, munka, autó, barátnő.

Semmiért nem küzdött meg soha, mindenben csak mázlija volt, minden az ölébe hullott. Soha nem került még a padlóra.

Épp ezért egy önző, egoista barom lett belőle.

Két rendes barátnője volt (az egyik ugye én vagyok) és mind a kettőt átverte, becsapta, megcsalta, megalázta és kidobta.

A munkanélküli embereket is lenézi, mert szerinte aki akar, az talál is. Hozzáteszem, őt a fősuli után egyből alkalmazta az egyik régi ismerőse. (én munkanélküli lettem)


Biztos, hogy aki nem tapasztalja meg sokáig, hogy milyen a padlón lenni, az fél tőle, és nehezebben dolgozza fel, mintha folyamatosan érik az életében kisebb-nagyobb csalódások. Ez elől persze lehet menekülni, de nem vall valami kiforrott személyiségre. A problémák, csalódások az élet velejárói, és aki menekül előle, az az élet elől menekül.

2012. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én azt hittem csak szerelmi csalódásról van szó....amim nem volt még...hál istennek.

És én nem csalódásból szakítottam hanem érzelemhiányból, nem éreztem irántuk semmit szó szerint játszani meg nem akartam...

Majd megtaláltam azt aki felé ki tudtam nyílni 8 éve vagyunk együtt és minden remek...

2012. jún. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha fél a szerelemtől, akkor valószínű, hogy a többieknek sem nyílt meg teljesen, így nem hagyott csalódási felületet. Folyamatos védekezéssel meg lehet előzni a csalódást, csak nem sok értelme van egy kapcsolatnak, ahonnan hiányzik a teljes bizalom.
2012. jún. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!