Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó a kapcsolatom a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó a kapcsolatom a barátnőmmel, de már nem szeretem úgy mint a kapcsolatunk elején. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Valamilyen szinten még mindig szeretem a barátnőmet már 1 éve együtt vagyunk, persze mint mindenhol nálunk is voltak hullámvölgyek, viták, és még mindig szeretem valamilyen szinten, néha meg úgy érzem, hogy már teher a kapcsolatunk, és néha olyan jó egyedül meg csajozni szeretnék de ezt én is tudom, hogy igy nem lehet. Még annyit, hogy egyik nagyon jó barátom azt mondta, hogy találok 10szer ilyen jó csajt. Szakítsak vagy maradjak mellette? 21/F
2009. júl. 2. 13:42
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ha régóta tehernek érzed, és már csak megsokásból vagy mellette, nem szabad egymást hitegetni. Az érzéseid már nem olyanok mint régen, és a kapcsolat felfrissítése sem lehet eredményes, akkor tovább kell lépni. Az ember az érzéseit nem tudja megcáfolni.
2009. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha nem szereted, ne legyél vele. Lesz olyan barátnőd akit nagyon szeretni is fogsz, ha őt csak kevéssé szereted.


Ha érzed, hogy ő az akivel leélnéd az életed, akkor tegyél meg mindent hogy a kapcsolatotok jobb legyen...

2009. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy milyen egy jó csaj,nem csak a külsőn múlik.Viszont ha már csak megszokásból vagy vele,akkor inkább szakítsatok most,mint kínlódj mellette még egy ideig.21 évesen nagyon fiatal vagy hogy megállapodj.
2009. júl. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha nem szereted akkor ennek semmi értelme nincsen ne legyen benne egy olyan kapcsolatban amiben csak szenvedsz.neki nagyon rossz lesz de ha szeret akkor elenged és haggya h élvezd az életet,és legyél boldog,lehet h te csak már barátként szereted.én a te helyedben abba hagynám a végén mind a ketten csak szenvednétek:S

15/L

2009. júl. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ez nem csak így megy.Az én kapcsolatom is hullámvölgyben van,sokszor azt sem tudom szeretem-e,de emlékszem a kezdeti időszakra,úgy éreztem, vele akarom leélni az életem,sokáig nagyon boldog voltam,és tudom javítható.Ez a 10x jobb csaj duma meg...bár lány vagyok,sokszor mondják nekem is ezt fordítva.Csak tudod milyen ritka egy normális társ,aki nem csal, megért,melletted van? Mérlegelj, ne a haverjaidra hallgass,én már párszor rájuk hallgattam,meg is bántam.
2009. júl. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen helyzetben voltam pár éve,csak én nő vagyok.Mi már 3,5 éve voltunk együtt,amikor így éreztem mint most te.Hosszú rágódás után kiléptem a kapcsolatból.Most már tudom hogy jobbat nem is tehettem volna.Ő is boldogabb most és én is.Mindketten megtaláltuk más oldalán a boldogságot.Én a helyedben külön mennék egy időre biztos,túl fiatal vagy még hogy ilyen érzések mellett benne legyél ebben a kapcsolatban.
2009. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A haverokra ne hallgass. Lehet szakítasz vele valamelyik meg rástartol, azért mondanak ilyet. ők csak haverok.Utána meg vered a fejed a falba, mert rá jössz mit veszítettél.Nagyon fontold meg mit teszel.
2009. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utso válaszolonak: Egyáltalán nem olyan haverjaim vannak akik azonnal rá másznának, de ha szakítok vele akkor meg már ugyis mindegy lesz, hogy kivel jön össze. Egyet értek a "ne hallgass a haverjaidra" elmélettel...
2009. júl. 2. 18:32
 9/9 anonim ***** válasza:
63%
Azért nem biztos hogy mindegy lesz.
2009. júl. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!