Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eldöntenétek egy vitát?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eldöntenétek egy vitát? Kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Röviden annyi lenne a lényeg, hogy 4. alkalommal voltam a bölcsesség fogammal fogorvosnál és nem tudta kiszedni.

A barátom csak hőbörög, hogy menjek el a szentkirályiba, de ma nagyon össze vesztünk.

Mondtam neki, hogy nekem nincs segítségem és kocsim és soha egyszer sem ajánlotta fel, hogy elvisz vagy eljön velem. Azt mondta hogy miért nem szóltam és hogy eddig mindenhova elbuszoztam, most miért nem?

Nagyon össze vesztünk ezen

Szerintetek? Hisztis libaként viselkedtem vagy engem is meg lehet érteni?



2012. jún. 6. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%

Neki van igaza, hiszen néma gyereknek anyja sem .... tudod.

Ne várd, hogy kitalálja a gondolatodat.

Viszont téged is megértelek, hogy a sok fogászati hercehurca miatt ingerültebb vagy, és tényleg jól esik az embernek, ha a párja magától felajánlja a segítséget, és nem úgy kell kuncsorogni.

2012. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenki szeret fogászati kezelés után zsibbadt, feldagadt arccal buszozni. Ezt így elmondhatnád neki.
2012. jún. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igazából nekem eszembe sem jutott az a lehetőség. De ha már neki igen és látja, hogy mennyit szívok akkor én úgy gondolom fogja meg a kezem és vigyen el, segítsen.
2012. jún. 6. 21:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Elég rosszul adtad elő magad.A barátod nem érti most mi a gond,mert már negyedik alkalommal mentél egyedül,busszal és soha nem szóltál,hogy máshogy szeretnéd,most pedig a fejéhez vágtad az eddigi összes sérelmedet.Ha már először mondod,hogy jöjjön veled és vigyen el,akkor megteszi.Sokan nem akarják a párjukat elvinni magukkal az orvoshoz,mert az egy kiszolgáltatott helyzet,van,akit ez zavar.A párod gondolom nem akart tolakodni és rajtad sem valószínű,hogy látszott mit szeretnél.Ne bántsd azért,mert nem találta ki a gondolatod.Ha legközelebb akarsz valamit,akkor mondd időben és ne hónapokkal később kapja azt meg szemrehányásként.
2012. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt így közlöd vele,akko megfogja a kezed és elvisz,de a gondolatolvasás csak a mentalistáknak megy.
2012. jún. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az orvos ahova most járok, nem kell buszoznom. Persze semmi baj, hiszen nem tudja a gondolatom. De inkább a segítség készség esett volna jól.
2012. jún. 6. 21:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is neki van igaza. Megértem hogy jól esett volna ha felajánlja a segítségét, hogy elkísér, de őt is megértem hiszen gondolom már felnőtt ember vagy, és nem kell kísérgetni mint a gyerekeket.
2012. jún. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is voltam olyan párkapcsolatban, ahol inkább nem szóltam, mert úgy éreztem, ha szólok, akkor csak azért teljesítené az akkori párom,mert szóltam neki. Volt olyan, hogy borult nálam a bili és elmondtam a véleményem, hogy mit szerettem volna.Akkor ő is jött azzal, hogy jajj miért nem szóltam stb. Ennek már rég vége és azóta is úgy gondolom, hogy lesz nekem olyan párom, aki szó nélkül tudja majd teljesíteni a vágyaimat.Itt most semmi konkrétat nem írok,mert felesleges és nem kell a lehurrogás.Ennyi.


Kérdező te döntsd el, hogy mióta vagy együtt a pároddal és hogy milyen irányba tud haladni a KÖZÖS életetek, vannak-e közös terveitek. Ha vannak, akkor lehet, hogy kis pici dolgok eltörpülnek az mellett, hogy ti úgyis egy közös család lesztek a jövőben és együtt kell mindent megoldanotok!

2012. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as: Fordított helyzetben voltál már? Amikor valaki a szemedre vetette,hogy ezt és azt nem tettél meg,te pedig csodálkoztál,hogy miért kapod ezt, ő pedig azzal érvelt,hogy ezt tudnod kellett volna magadtól?
2012. jún. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: nem ilyennel még nem találkoztam!
2012. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!