Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt ennyi idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt ennyi idő után? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

VAn egy barátom már lassan fél éve és most egy pár dolog megváltozott igaz részben miattam mert szerinte mindig veleakarok lenni!(gondolom megfolytom a szeretemmel)

Ésnemrég voltegy olyan,hogy összekaptunk mert direkt idegesített!És időtkért egy-két hetet,de aztán megölelt mondta hogy szeret és mégsemkell szünet!Deazóta kicsit minden más....Mármint mindig oda kell figyelnem hogy mikor vagyok sok neki!OLyan rossz de imádom!


2008. ápr. 26. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszeld meg vele hogy szoljon amikor ugyerzi hogy mar sok vagy!De ha o is ugy szeretne teged mint te ot akkor o is enyit szeretne veled leni!
2008. ápr. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak. Mond meg neki, hogy nyugodtan szóljon, ha sok vagy. De tényleg nem kellene így lennie, ha ő is ugyanúgy szeretne.
2008. ápr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ez érzelmi zsarolás részéről. Tudja, hogy mindent megteszel a kedvéért és ki is használja. Ha elég erőt érzel magadban akkor menekülj a kapcsolatból mert később még rosszabb lesz. Vagy mondd meg neki, hogy akkor ő is tartsa tiszteletben a te érzéseidet és a te igényeidet. Mert te viszont igényled az együttlétet és mivel ketten vagytok, neki is kell engednie néha. Természetesen létezhet kompromisszum, de ha nem követeled te is a magadét akkor előbb-utóbb ez lesz az oka a szakításnak.
2008. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!