Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtassak ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen? Lentebb a probléma!

Figyelt kérdés

Másfél éve együtt vagyok egy fiúval. Én 16 ő lassan 20.


Minden tökéletesen indult, teljesen harmonikusan, mintha nem is szerelmesek, inkább két iszonyatjó barát lettünk volna. Aztán elment egyetemre és hetente/2hetente való találkozással éltünk tovább távkacsolatban.


Szerintem ő megváltozott, kevésbé kedves. Szerinte én változtam meg, és szerinte is abban h már nem vagyok kedves annyira.


Gyakran felhúzom magam kis dolgokon, és iszonyat apróságokon összeveszünk. Vannak dolgok, amik zavarnak, és hiába mondom el neki, gyakran semmi sem változik. A másik nagy baj: iszonyatosan féltékeny vagyok: ha elmegy bulizni már idegbeteg vagyok, ha aztmondja h nem smárolt senkivel nem hiszem el neki stb. (Előzmények: egy csaj adott neki egy szájrapuszit, elmondása szerint ő nem csókolt vissza.; egy olyan lányról találtam a gépén fészbukról leszedett fürdőruhás képet, akibe szerelmes volt. vagy 100 másik random fehérneműs csaj mellett; ezek után megnéztem az üzeneteit: haverral: tegnap berúgtam és buliztam, de a ***-nak nem kell tudnia. volt csajával: az az időszak tök jó volt, amikor veled jártam.)


Hogy legyek kevésbé féltékeny (egyáltalán van okom rá)?

Hogy álljam meg, hogy ne húzzam fel magam kis dolgokon (pl. ma este nem jön át, mert meccset néz, haverokkal van, családi ebéd stb.)?


Azt a tanácsot kaptam, hogy szarjam le. De ez nem olyan egyszerű. Ha tényleg ez a megoldás, akkor mégis hogyan?


Kösz, hogy elolvastad, válaszodat méginkább várom és köszönöm. :)


2012. jún. 7. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek nálam egyáltalán nem kis dolgok! Kidobnám a fenébe.
2012. jún. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A közvetlenebb dolgok természetesek. Kezditek "megszokni" egymást, már természetessé válik az együttlét.

Féltékenység tipikus női probléma. Az, hogy ilyen üzeneteket találtál a telefonjába, lehet egy régebbi is. De azt mindenképp meg kell vele beszélned, hogy meddig mehet el...egyetemista és ahogyan észre veszem eléggé laza egyéniség.

2012. jún. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagytok egymáshoz valók. Ráadásul egyikőtök sem boldog a kapcsolatban. Nem azon kéne vacilálnod, hogy most mit csinálj másképp, hanem azon, hogy majd a következő kapcsolatodban. Leírtak alapján ez halott ügy már.
2012. jún. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen kapcsolatban akarsz élni? Gondolom nem. Beszéld meg vele a dolgot, ha fontos vagy neki, akkor vissza fogja fogni magát. Ha mégse, akkor egyértelmű, gondolom nem akarsz boldogtalanul élni. Másrészt fiatal vagy még találhatsz nála sokkal jobbat is.
2012. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy.Ezek neked apró problémák? Akkor bele se merek gondolni, milyenek a nagyok. Én a helyedben szakítanék vele, nem érdemel meg téged.
2012. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!