Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne elmagyarázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne elmagyarázni barátnőmnek, hogy ha folyamatosan, mindenen megsértődik, akkor az nehezen elviselhető hosszútávon?

Figyelt kérdés

De nem 1-2 napra sértődik, meg hanem akár egy hétre is. Előtte ( mikor nincs megsértődve ) meg azt meséli, hogy majd 2 év múlva költözzünk össze, meg hogy majd menjünk el erre meg arra kirándulni, stb. Olyan.... komolytalannak tűnik.


Hogyan tudnám ezt neki elmagyarázni? Szeretném, hogy velem maradjon, de ha nem változik meg, akkor nem fogom sokáig bírni így mellette, hogy folyton, minden apró hülyeségen megsértődik.


Én 19, ő 17 éves.


2012. jún. 8. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek, én is ilyen hisztis, sértődékeny kis pics@ vagyok :) de már sokat változtam, kezdem megérteni, hogy ezzel kikergetem a világból a barátomat, és hogy van neki más gondja is, nemhogy még én is b@szogassam...


Egyébként amit feltettél kérdésként, mondd el válaszként, így lehet csak elmondani neki, hogy mit gondolsz erről. Mondd, hogyha nem változik, akkor nem fogod tudni tovább elviselni, úgyhogy változzon! Mi lenne, ha Te is mindenen picsognál?! Cserébe ajánld fel, hogy Te is változol vmiben, ami őt zavarja, de ez ne ugyanaz a dolog legyen, amiben neki is változtatnia kéne... :)

2012. jún. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Mindenképp beszélj vele erről.Lehet, hogy ő nem veszi észre vagy "normálisnak" tartja ezt a fajta viselkedést.

Viszont 17 évesen lehet, hogy elég gyerekes a barátnőd.Majd megkomolyodik idővel:)

De mindenképp beszélj vele ! :)

19/L

2012. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, megbeszélem vele, de aztán úgyse tartja be, amit megbeszélünk... Így elég nehéz.
2012. jún. 8. 11:32
 4/12 anonim ***** válasza:

Magad is leírtad. Komolytalan, de nem ő hanem az amit a kapcsolatotokról gondol. S valójában nagyobb gond is lehet: a sértődés alapvetően a bizalom hiánya okozz. A kimondott szavak vagy a tettek mögé olyan tartalmat gondol amit ott sincs, de feltelezi, hogy azzal bántani akartad.

Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem feltétlen szerelem a részéről.

2012. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ha legközelebb csinálja akkor ne kuncsorogj, ne keresd. ha meg ő kezdi akkor mondd meg neki h ez volt az utolsó, legközelebb te sértődsz be egy életre ;D ha meg nem keres akkor meg annyit is ért. osztcsá
2012. jún. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legyél vele határozott. Ezt a fenti szöveget szinte szó szerint elmondhatod neki, aztán ha épp belekezdene a hisztibe, akkor ott azonnal emlékeztesd rá.
2012. jún. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát skacok, ennyi volt... neten szakít... Ennyire volt komoly a kapcsolat.
2012. jún. 8. 19:27
 8/12 anonim ***** válasza:
nem mondod... :/ hát ez kész... akkor egyáltalán nem vett téged komolyan:S
2012. jún. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ma 11:37 vagyok: azt hiszem pont ezt írtam ma délelőtt. Nincs miért bánkódni, nincs mit sajnálni emelt fővel tovább, s keress egy olyat, aki tényleg oda lesz érted. Fel a fejjel!
2012. jún. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Már volt olyan barátnőm, aki totál oda volt értem, szóval nincs semmi veszve :)
2012. jún. 9. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!