Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megérzi az ember ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megérzi az ember ha valaki sokat gondol rá?

Figyelt kérdés
Már fél éve nem beszélek az exemmel. Egy önző ki szemét, de nekem gyakran (mindig) hiányzik. Sokat gondolok rá. Ezt érezheti?
2012. jún. 9. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bennem is sokszor felmerül ez a kérdés, és gyakran arra gondolok hogy bárcsak lenne olyan különleges képességem hogy megérzem ha hiányzok a barátnőmnek bármilyen messze is van tőlem. Nem hiszem hogy érezné, de ha neked még mindig hiányzik akkor hívd fel! :)
2012. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van új, friss kapcsolat...(bár őszinte véleményem 500km-es távolságból nem tudom milyen "kapcsolata" lehet) Amúgy úgy érzem lenne esélyem rá, h elcsábítsam, de ki vagyok én, h szegény másik lánynak ártsak.
2012. jún. 9. 17:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Rám annyit gondolnak, hogy már fáj tőle a derekam.

Komolyra fordítva, nekem kevésbé hiányzik az ex, ha felhívom, utána 2-3hónapig gond nélkül megvagyok.

2012. jún. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hívhatom fel, mert megaláznám magam... egyszer megtettem és nagyon rosszul jöttem ki a dologból.
2012. jún. 9. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!